SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od czego zacząć? Proszę o rady i pomoc :)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1191
kolego polecam styl kędy uciec :D

A tak na poważnie, w Twoim przypadku trenowanie żadnej sztuki walki nie pomoże, bo trenowanie bez sparingów wg mnie nie ma sensu, a szkoda narażać zdrowia które i tak nieciekawe masz... jak koledzy wspomnieli gaz powinien pomóc...
a tak to możesz zachowywać kilka zasad i raczej nic ani Tobie ani Twojej dziewczynie się nie stanie:
1. Orientacja przestrzenna (czujność) widzisz grupę nieciekawie wyglądających typków na ulicy, to lepiej przejdź na drugą stronę drogi
2. Opanowanie strachu, nie możesz okazać, że się ich boisz bo będą chcieli zaatakować, jak koledzy mówili spokój

Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 79498
Wywołany do tablicy odpowiadam,ze to nie ja i że nie robię prowokacji

Co do kolegi,to mogę napisać,że zdrowie i nerkę ma tylko jedną,więc powinien o nie mocno dbać.Treningi pełnokontaktowe odpadają z tego co zrozumiałem czytając,więc odpuściłbym sobie treningi,albo treningi sztuk/systemów walki potraktowałbym jako formę podtrzymania kondycji jeśli już(ale tu chyba musiałbyś nawet bez sparingów uważać,bo czasem techniki w parach wchodzą w ferworze treningu niechcący),ale wcześniej widziałbym Ciebie u lekarza sportowego i posłuchał,co on ma do powiedzenia o pomyśle trenowania przez Ciebie sztuk/sportów/systemów walki.

Jak koledzy wyżej sugerowałbym zakup dobrego gazu.Naprawdę nie trzeba wiele umieć,żeby nim się posłużyć,a może on uratować dupę i utorować Tobie i Twemu "Słoneczku" drogę ucieczki,gdy nastąpi jakieś nieprzewidziane wydarzenie.Wystarczy go nosić w dostępnym miejscu i umieć go szybko wyciągnąć i użyć.Baton też dobra rzecz,ale moim zdaniem użycie gazu jest bardziej ekonomiczne,bo żeby uzyć teleskopa,to trzeba umieć nim sprawnie się posługiwać,a do tego potrzebne są cykliczne treningi.No chyba,że kolega zechce opanować elementy filipińskich sztuk walki,to tam ma szansę się tego nauczyć.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kronika kryminalna:-)

Następny temat

OSIĄGNIĘCIE

Fruzelina