SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od czego zacząć?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 888
Hej
Temat powtarzam bo panowie przenieśli mnie tutaj.

ankieta


Płeć : /kobieta
Wiek : 24
Waga : 67
Wzrost : 172
Obwód klatki : 92
Obwód ramienia : 23
Obwód talii : 66
Obwód uda : 48
Obwód łydki : 32
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : nie mam pojęcia, na pewno mam sporo tłuszczyku na brzuchu
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : początkująca, zero aktywności
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać- true
Cel : chce teoche rozbudować pośladki, generalnie wyrzeźbić i ujędrnić się
Ograniczenia żywieniowe: brak
Stan zdrowia : asymetria bioder
Preferowane formy aktywności fizycznej : ćwiczenia w domu, posiadam sztangę, hantle, gumę
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety :
Przykładowo: rano: granola z jogurtem naturalnym i bananem. Obiad: makaron z passata i mięsem mielonym z indyka
Podwieczorek: jakiś owoc
Kolacja: kanapki na chlebie żytnim z serem żółtym, i wędlina dodatkowo warzywa.


Kochane, jestem osoba bardzo początkująca. Ostatnio postanowiłam zacząć ćwiczyć, z tym ze strasznie mozolnie to idzie. Zaczęłam od pilatesu żeby się wdrożyć. Mam mało siły generalnie. Ciężko mi wytrzymać nawet pilates.
Chciałabym nabrać trochę kobiecych kształtów. Nie zależy mi na tym żeby mieć nie wiadomo jak wielkiego tylka czy mięśni na brzuchu. Chciałabym żeby moja sylwetka wyglądała po prostu fajnie. Nie chudo!
Jędrnie i zgrabnie.
Mam straszne płaskodupie i na tym chciałabym się głównie skupić. Plus okolice od lini piersi po tyłek.
Ja praktycznie nie mam talii do tego te asymetryczne biodra.

Czy można coś zdziałać?
ProsZe również o ocenę sylwetki? Czy przesadzam twierdząc ze jest ona bardzo męska?
Przyjmę każda krytykę na klatę :)


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
A ja majtek nie widze haha. Nie ma plaskod...pia. Szczupla dziewczyna jestes, chociaz fotki z dolu sa wiec troche zaburzaja ale nie na tyle, zeby sie czegos czepuac. Pilates git, kocham osobiscie, ale ma sie nijak do poprawy kondycji...bo chyba mowimy tu o wydolnosci. A jak chcesz ja poprawic to i tak na poczatku bedzie ciezko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 888
I to

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 888
I to

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 888
Chciałbym jeszcze dodać, ze genetycznie mam małe pośladki bardzo, z boku są bardzo płaskie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
j tam męskich kształców nie widzę ;) sama ćwicze crossfit i polecam go każdemu nawet początkującym. Na pewno będzie to ciekawsze niż pilates i nabierzesz trochę mięska tam gdzie chcesz, jednocześnie wyrzeźbisz się trochę. Ogólnie pilatesem nie zbudujesz za bardzo tyłka i nie nabierzesz masy mięśniowej. Polecam ćwiczenia z obciążeniami. Przysiady, marte ciągi itp. Silownia i ciężary naprawdę nie robią z kobiety babo chłopa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 888
Lucyna86
j tam męskich kształców nie widzę ;) sama ćwicze crossfit i polecam go każdemu nawet początkującym. Na pewno będzie to ciekawsze niż pilates i nabierzesz trochę mięska tam gdzie chcesz, jednocześnie wyrzeźbisz się trochę. Ogólnie pilatesem nie zbudujesz za bardzo tyłka i nie nabierzesz masy mięśniowej. Polecam ćwiczenia z obciążeniami. Przysiady, marte ciągi itp. Silownia i ciężary naprawdę nie robią z kobiety babo chłopa ;)



Wiem ze nie nabiorę pilatesem miesni ale po prostu muszę coś zrobić żeby wyrobić jakakolwiek kondycję a to wydaje mi się najlżejsza opcja chociaż i tak po 20 minutach padam na ryj xD strasznie mi siezko.
Totalnie nie mam siły ani kondycji, jestem strasznie słaba. :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 888
Mam taki plan treningowy.
Z tym ze chce ćwiczyć w domu dlatego niektóre ćwiczenia z siłowni muszę pozamieniać na takie które będę mogła wykonywać w domu.

Czy jest Ok?
I pytanie. Czy tak jak jem teraz wystarczy? Zjadłam Ok 2 tys kal dziennie.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 888
I następne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 888
I

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Przede wszystkim: ja tam widzę i talie i normalne pośladki. Serio. Jest przecież węższe miejsce w talii a tzw. płaskodupie to to nie jest :P
Ja bym tu nawet na redukcję nie stawiała a na rekompozycję.

Pilates jest super, ale ma raczej inne zadanie- wzmacnia mięśnie głębokie i posturalne. Jest super uzupełnieniem do innej aktywności. I wbrew pozorom wcale nie jest lekki!!

W naszej biblioteczce są tematy z treningami dla początkujących kobiet. Na pewno sobie tam znajdziesz.


A przyjładowy jadłospis fajnie, jakbyś wrzuciła do kalkulatora, np. po treningu i zrobiła tu zrzut, żeby ocenić to dokładniej.

https://www.sfd.pl/Biblioteczka_działu_co_każda_z_Ladies_wiedzieć_powinna-t1166421.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
ciężko określić czy 2000 kcal hjest ok bo nie wiem jakie masz zapotrzebowanie kaloryczne. Polecam wyliczyć i być na zerowym bilansie, nie wchodź póki co w redukcję tylko zobacz jak będzie ciało reagować na ćwiczenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - Pixiee bierze się na poważnie!

Następny temat

Długa redukcja, niedowaga - jak wyjść?

WHEY premium