SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od czego zacząć?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1756
Witam!
Mam sylwetkę chudego gówna, od czego zacząć? Tak, wiem, że od masy, ale wjechać na wysokie kcal od razu czy może jakiś reverse albo jeszcze coś innego? Nie mam żadnej diety, nie ćwiczyłem 5 miesięcy, bo leżałem w szpitalu i schuuudłem bardzo dużo. Teraz mogę tylko kalistenikę, ale co z tym żarciem? Liczę na odpowiedź. Pozdrawiam.

LIGHT WEIGHT BABY!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nWawrzyn
Dyskopatia, ból promieniujący do lewej nogi(cos jak rwa kulszowa)




Zmieniony przez - nWawrzyn w dniu 2016-04-17 15:59:24


mialęś rehabilitacje, jest wyleczony temat bo przez niewłaściwy trening temat może się nawet pogłębić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Podbij kcal i do roboty
Rzeczywiscie chude gowni i jeszcze smierdzi (oczywiscie zartuje, ale chyba masz dystans do siebie )
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1756
hahaha a jeszcze pół roku temu było dobrze(i pachniało). czyli od razu wejsc na wysokie kcal?

LIGHT WEIGHT BABY!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4518 Napisanych postów 35794 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263121
Skoro nie masz jeszcze żadnej diety to zacznij od jej ułożenia z dodatnim bilansem.
co to znaczy duże kcal? nie masz jeszcze doswiadczenia w tej dziedzinie wiec nie ma co tak sobie wymyslac ...
lepiej zacząć na spokojnie

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1756
czyli bilans +500 ;>

LIGHT WEIGHT BABY!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Moze byc +500 jak bedzie dobrej jakosci Zreszta obserwuj jak organizm reaguje

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
z jekiego powodu lezales w szpitalu to moze miec wply na dalszy plan dzialania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1756
Dyskopatia, ból promieniujący do lewej nogi(cos jak rwa kulszowa)



Zmieniony przez - nWawrzyn w dniu 2016-04-17 15:59:24

LIGHT WEIGHT BABY!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1756
+ wymyśliłem coś takiego :D nada się? (masło orzechowe do trzech posiłków, które zjadam w domu, a nie w szkole, a chleb do jajecznicy + do każdego posiłku warzywa ale nie wliczałem)

LIGHT WEIGHT BABY!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
jaka masa ciala?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1756
obecnie 72, wzrost 183

LIGHT WEIGHT BABY!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problemy z redukcją

Następny temat

Przybranie na masie dla 17 latka

WHEY premium