SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od czego zacząć?!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72
Witam, zaczne od tego że jestem nowa . Od kilku miesięcy walcze na siłowni z utratą wagi. Zrzuciłam juz sporo, ale przedemna walka z 10 kg /jeszcze/. Niestety coraz gorzej cos ruszyc z waga i do tego czuje zmeczenie mieśni nastepnego dnia po treningu /siłowy + aeroby/. Co doradzicie ?! Czy zacząć od jakiegos białka np syntha 6 po trengu czy może oxyelite pro która dostałam od chłopaka?!
Kiedyś brałam animal cuts, w trakcie brania bylo ok ale po odstawieniu srednio sie czyłam.
Jakies wskazówki?!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
białko to uzupełnienie diety
zapraszam do działu :
https://www.sfd.pl/Ladies_SFD-f403.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3014
ze na drugi dzień mięśnie cie bolą to znaczy ze masz zakwasy po treningu to normalne jak chcesz to zmniejszyć to po treningu porozciągaj ćwiczoną partie
dieta to podstawa bez tego dalej będzie bardzo ciężko
bałko to dodatek do diety wiec od niej zacznij
spalacz bez diety to tez taki sobie pomysł oxyelite pro miałem z geranium i na mnie wg nie zadziałało ale cóż metabolizm mam taki a nie inny
źle sie czułaś po odstawieniu spalacza bo moze zrobiłaś to z dnia na dzień a najlepiej ostatni tydzień powoli odstawiac po pare kapsów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
to nie znaczy, ze ma zakwasy, bo zakwasy to sa podczas treningu w trakcie wykonywania serii jak miesien wykonuje prace do jego zalamania.
ma natomiast bole zwiazane z mikrourazami

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
... zwane domsami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72
Diete redukcyjna cisne od grudnia /teraz mam mała przerwe/ rozpisany trening siłowy z aerobami. Nie mam zakwasów, zauważyałm ze im wieksze cieżary cisne na siłce tym bardzej czuje zmeczenie w mieśniach na nastepny dzien. Brak siły itd. Słaba opcja bo mam prace która wymaga skupienia.
Chyba dodam białko po treningu,...tylko jak jestem na redukcji to chyba powinnam wybrac takie ktore ma mniejsza zawartosc carbs?! czy akurat po trenigu nie ma to znaczenia?!
Z oxy chyba sie jeszcze wstrzymam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
po treningu jak bedzie troche wegli z wpc to się nic nie stanie
a nawet lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402286
masz wyliczone b/w/t? brakuje Ci bialka ze chcesz kupic odzywke?
moze cos nie tak z treningami- za ostre, dieta-zbyt okrojona, moze regeneracja nie odpowiednia, stad te problemy..
przyczyn jest kilka , bez poznania Twojej , diety, treningu mozna tylko gdybac..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przerwa między cyklami kreatyny

Następny temat

JAK DAWKOWAC !

WHEY premium