SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od czego zacząć

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 86
Witam
Czytam forum od pewnego czasu i zastanawiam sie co byloby odpowiednie dla mnie . Wiec zacznijmy od poczatku mam 15 lat okolo 172 cm i 70 kg niestety okolice mojego brzucha "przyozdabia" tz. oponka i co zrobic zeby sie jej pozbyc ewentualnie zamienic na miesnie. a moze wlasnie dobrym pomyslem byloby wykorzystac nabyta mase i o nia zadbac i wyrzezbic? chcialbym zaznaczyc ze nie jestem typem osoby caaly dzien siedzacej przed komputerem i jedyna aktywnoscia jest gra w fife .. tak wiec proszee o pomoc jak szybko zrzucic nadmiar i moze przyozdobic cialo jakimis miesniami.
mysle ze wyrazilem sie w miare zrozumialo :)
pozdrawiam

Zmieniony przez - NieIstotne w dniu 2010-11-26 21:09:35

Zmieniony przez - NieIstotne w dniu 2010-11-26 21:26:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
nie zamienisz tłuszczu w mieśnie.to tylko taki jeden zamieniał wode w wino.

"wykorzystać nabytą mase" najlepszym jej wykorzystaniem będzie pozbycie się jej.

Dieta reduukcyjna do tego aeroby do tego możesz dorzucić siłownie.Proponuje 3x w tygodniu silownia a dni nietreningowe aeroby np. bieganie.

Aktualnie tez teraz jestem na redukcji.

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 86
a na tej silowni jakies specjalne cw proponujesz? jestem zielony w tych klimatach dlatego takie pytania z mojej strony ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
na początek polecam fbw.małe ciężary, spora ilosc powtórzeń.poczytaj na forum było dużo takich tematów.

skup się na diecie redukcyjnej i aerobach żeby zrzucić fat.

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w wyborze treningu dzięki :)

Następny temat

masa+sila... priorytet klatka

Wiecej