SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od "0" do pakera LAPELA !

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam postanowiłem zacząc treningi na siłowni.Przed laty trochę potrenowałem ,ale to histotia i praktycznie zaczynam od "0"
Mam ponad 50 lat i wagę ponad przeciętną :).Planuje trening siłowy plus maszyny aerobowe ,biegi jak na razie odpadają z kilku powodów.Planuje także w diecie zamienic te niezdrowe produkty na te zdrowe.
Co polecacie na początek?



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
Na poczatek proponuje fotke sylewtki I podanie wymiaru, waga, wzrost, obwody, rodzaj pracy, dostep do silowni, wzglednie innego sprzetu I cel treningow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cel -ogólna poprawa sylwetki , siły i sprawności
Dostęp do siłowni jest w razie potrzeby,ale nie myśle tylko i wyłącznie o siłowni
Waga 112kg,wzrost 186cm
Fotki na razie nie ma to daje zastępczą:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LAPEL
Cel -ogólna poprawa sylwetki , siły i sprawności
Dostęp do siłowni jest w razie potrzeby,ale nie myśle tylko i wyłącznie o siłowni
Waga 112kg,wzrost 186cm
Fotki na razie nie ma to daje zastępczą:)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
LAPEL
Cel -ogólna poprawa sylwetki , siły i sprawności
Dostęp do siłowni jest w razie potrzeby,ale nie myśle tylko i wyłącznie o siłowni
Waga 112kg,wzrost 186cm
Fotki na razie nie ma to daje zastępczą:)


skoro nie myślisz tylko o siłowni to jak to widzisz? napisz co byś chciał robić?
Ja na początek polecałbym spacery do i z pracy o ile nie masz zbyt daleko albo nie musisz iść przez dzielnice złą sławą owiane
Jeśli chcesz zacząć siłownię to polecałbym 3 dni w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za dużo nie polecili ,musze sobie sam coś polecić
Od dzisiaj
Po przemysleniu sprawy postanowiłem na razie rozpocząc treningi w domu.
Zaczne prosty plan treningowy
pompki

przysiady
brzuszki
i moze jakies łatwe podciąganie jak dam radę
Mam jeszcze do dyspozycji,stepper, drązek i ławke "total gym",która wyszperałem w garazu

Co myślicie o treningu na total gymie? To jest taka ławka ,ktora kiedys reklamowal Chuck Norris.













Zmieniony przez - LAPEL w dniu 2015-03-05 13:12:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
Kupiłeś to używaj!
Nie kupiłeś a masz do tego przyrządu prawo - używaj (instrukcję użycia - widzę masz).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
Każda forma ruchu jest na plus, bylebyś był konsekwentny. Trenuj 3x w tygodniu, zostawiaj sobie zawsze dzień na odpoczynek. No i postaw sobie cel (np muszę zbić 10 cm z pasa), bo bez celu szybko zbrzudnie trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będę trenował codziennie lub przynajmniej będę sie starał.

Juz przymyślałem swoją dietę ,bedzie ona nazywała sie dieta Promocyjną :)

Będe wyszykiwał zdrowe produkty sprzedawane w danej chwili w promocjach po okazyjnych cenach w supermarketach i na targowiskach .Tym sposobem uniknę kupowania pełnego koszyka śmieciowego żarcia . Wtedy takiego produktu kupie więcej i na tym bedzie opierac sie moje żywienie.
Przykładowo dzis kupiłem worek ziemniakow 15kg za 10zł,5 kg jabłek za 1.80 i 1kg piersi z kurczaka za 12.90. Juz upatrzyłem sobie marchwew 1kg za 1zł,dojdzie jeszcze worek cebuli i tania kapusta.Moja spiżarka bedzie pękac w szwach :)
Zastanawiam sie jeszcze nad kupowaniem chudej wieprzowiny ,bo jest stosunkowo tania na promocjach ,ale czy zdrowa jak ostatnio o tym trąbią w mediach to nie wiem ,byc moze jest to tylko napędzanie klientow ,bo świń w Polsce pod dostatkiem , to trzeba szukac zbytu :)





dzis 1 trening ,ciekawe jak wyjdzie i czy zrobie chociaz 1 pompkę ? :)


Zmieniony przez - LAPEL w dniu 2015-03-05 16:32:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Kupiłeś to używaj!
Nie kupiłeś a masz do tego przyrządu prawo - używaj (instrukcję użycia - widzę masz).

Znalazłem jeszcze uchwyty do pompek :)
Wiem ,ze śmiejesz sie ze mnie




Zmieniony przez - LAPEL w dniu 2015-03-05 16:43:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
Co do diety to nie ograniczaj się tylko do warzyw. Jedz dużo mięsa, z tym że zamiast smażonego grilluj, gotuj, piecz. Co do treningów w domu jest dział: https://www.sfd.pl/Trening_w_domu-f308.html
Poczytaj, zobacz co Ci pasuje. Co do diety to produkty jak najmniej przetworzone. Unikaj tzw "zdrowego" jedzenia które jest odtłuszczone ale doprawione cukrem, unikaj "zdrowych" jogurtów, najlepsze są chyba te z lokalnych mleczarni jeśli juz chcesz je pić. Unikaj makaronów, mąki i produktów z niej.
Jeszzce co do Twojego sprzetu. Poćwicz narazie tym co masz, jak zobaczysz że chce Ci się ćwiczyć dokup chociaż drążek rozporowy i hantelki regulowane
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marzec - Sportowa Sylwetka - Muzzy17

Następny temat

Marzec-Konkurs Sportowa Sylwetka-kerad 37

WHEY premium