SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki z domieszką suplementów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5139
Witam. Mam pytanie odnośnie odżywek, które zawierają również w sobie trochę suplementów. Jedynym takim połączeniem, które znam jest TREC Hard Mass, który oprócz białka i węglowodanów zawiera również HMB i l-glutaminę. Czy znacie inne odżywki tego typu? Czy są one godne polecenia, tzn. czy efekty po ich stosowaniu są dobre czy sprawdza się w praktyce takie połączenie, czy lepiej kupić oddzielnie białko,HMB i resztę? Jak przedstawia się też współczynnik cena/jakość? Wiadomo, że oddzielnie kupując wszystko wydam o wiele więcej, natomiast czy efekty będą również o wiele większe? Czy więc opłaca się kupić takie połączenie jak Hard mass? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 393 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9525
Kupuje sie gainery bo sa taie... gorzej z bialkiem

IMO tanie są też duże fiaty a nie każdy jakoś ma ochote nimi jeżdzic

sp80 dobre i tanie, roboty teraz pelno wszedzie
takze sory ziom ale to do mnie nie trafia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4479
jest wiele takich odzywek np Size Factor z Kreatyna...... osobiscie wole osobno kupic gainera osobno kreatyne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
Jezeli chodzi o glutamine i HMB to ich dzialanie jest dosc kontrowersyjne.
Szczegolnie, ze w gainerach znajdziesz raczej sladowe ilosci tych suplementow.
pzdr.

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
Co do produktow tego typu to ciekawi mnie dzialanie HMBolonu.
Produkt jest wzbogacony o Arginine i Jablczan kreatyny. Jednak dawki sa jak dla mnie b.male.
pzdr.

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Jak za male to mozesz brac 3 azy tkie

Co do autora to wtakich gainerach znajduja sie skladowe ilosci suplmentow i sluzy to bardziejjako reklamie ktora jak widac dziala

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5139
W przytoczonym przeze mnie Hard Mass HMB występuje w większej ilości niż "śladowa". Po drugie nie chodzi o to czy reklama działa czy nie, ale po prostu nie mam funduszy żeby kupić każdy suplement z osobna, więc szukam jak najlepszego rozwiązania, ale widzę że w większości waszych opinii tego typu gainery nim nie są, czyli fakty przebiły reklamę
PS Dzieki za rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Nie kupuj hmb ani glutaminy. Ostatnio w poscie mietki stwierdzil ze glutamina jest zbedna i mial raje a hmb walkowane wiele razy takze lepiej kupic co innego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
Mowcie co chcecie, robcie badania.
Dla mnie HMB fajne.
pzdr.

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5139
No dobra powiedzmy że lepiej kupić jakieś białko lub zwykły gainer ew. kreatynę zakładając, że HMB i glutamina nic nie dają bądź dają niewiele i lepiej kasę zainwestować w większą ilość np. białka. Więc takie pytanie, w mojej diecie mam niedobór białka i najlepiej jakbym zakupił jakiś izolat czy koncentrat. Natomiast po treningu trzeba dostarczyć węgli dużo, więc przydałby się gainer. Jak wy to obchodzicie? Kupujecie gainer i białko, czy sam gainer, czy samo białko i po trenigu pijecie je a węglowodany z jedzenia dostarczacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Jak brakuje bialka to z odzyki. Jak węgli to tylko z jezdenia Przynajmniej ja jako endomorf tak robię. Ale mi raczej wegli nie brakuje

wegle z zarcia są tak tranie i dobre, że nie wiem w czym problem ...

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-05-20 16:41:55

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5139
Czyli rozumiem ze po treningu spożywasz wegle z jedzenia popijając białkiem z odżywki? Dobrze mówię?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co mi polecacie bardziej na siłe... ??

Następny temat

Po czym poznać że kupione białko np. na allegro jest czymś paprane.

WHEY premium