SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki z Ameryki?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 507
Czy można legalnie zamówić przez ebay odżywki z za oceanu, czy istnieje jakaś bariera prawna że suplementy o pewnym składzie chemicznym nie mogą przekroczyć naszej granicy? Zastanawiałem się o zamówieniu mocniejszych odzywek ze stanów, jest taka możliwość? czy ktoś już to robił? No i ewentualnie czy może pomóc w takiej transakcji? (szukałem podobnego tematu i nic nie znalazłem)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
normalnie można przesłać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 507
Możesz polecić coś z kopem? Bo nie znam w ogóle tamtych odżywek, szczerze nawet marnie znam angielski więc hehe :) Szukam czegoś na porządną mase do 200pln. sądze że da radę coś dobrać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko coś poradzimy,ale wypełnij ankietę

1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
2) wiek
3) waga/wzrost
4) staż treningowy
5) cel cyklu
6) stosowane już wcześniej suplementy
7) stosowane wcześniej spalacze
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
9) ilość dni wolnych od kreatyny
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
11)przewidziane finanse na cykl
12) uwagi i sugestie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
Tak czy siak w polsce dostaniesz prawie wszystko.(i z mocnych supli tez!)
Wypelnij ankiete a my doradzimy czego Ci trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 507
1) obowiązkowa fotografia sylwetki (będzie wieczorem)
2) wiek 20
3) waga/wzrost 91/186
4) staż treningowy 1rok 6miesięcy z głową
5) cel cyklu masa około 7-8kg
6) stosowane już wcześniej suplementy było tego dużo obecnie Jabłczan ActivLab i Vasobolan.
7) stosowane wcześniej spalacze BRAK
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od Gainbolic, BCAA, Jabłczan, Vasobolan
9) ilość dni wolnych od kreatyny ponad 60
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) Nie mam pojęcia
11)przewidziane finanse na cykl 200zł
12) uwagi i sugestie Cel to czysta masa mięśniowa. Ewentualnie lekko podlana tłuszczem i siła. Szukam mocnego suplementu. Nawet pochodne PH, myślałem o winku i oczywiście ścisłej diecie ale rok ćwiczeń to zawcześnie na takie uderzenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sens brania ph i saa w twoim wypadku jest bez sensu,pokaż dietę jak wygląda bo bez niej nie ma co nawet cyklu zaczynać

Zmieniony przez - MCKOKS w dniu 2010-08-13 13:31:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
Sprawdzone hp(horse power) plus jablczan/mono.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 507
Porobiłem jakieś zdjęcia tele więc sorry za jakość
ja luzem
http://yfrog.com/ndfoto136zj
bic
http://yfrog.com/b5foto138aj


Zmieniony przez - emil2520 w dniu 2010-08-13 13:49:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejny cykl masowy, suple do sprawdzenia i ew. korekty

Następny temat

ciągłość cyklu

WHEY premium