SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki na mase-pomogą??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 566
Witam

Chciałbym troszkę przytyć bo przy wzroście 168cm ważę około 53kg. Jestem typowym ektomorfikiem (szybka przemiana materii). Facet w sklepie z odżywkami polecił mi na przybranie na masie Mass XXL i Glutamine Mega Caps 1400. Myślicie,że to pomoże?? Czy może Mass XXL zastąpić np. Ultimate Protein??

"Umrzeć to nie sztuka natomiast sztuką jest żyć
Prawdziwym arcydziełem - żyć i nie zejść na psy..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Najlepiej zrobisz jak ułożysz sobie odpowiednią dietę, w twoim przypaku na masę. Gdy już ją będziesz miał wtedy możesz dopiero pomyśleć o odżywkach, lae pamiętaj, że nie zastąpisz nimi diety.
One stanowią tylko jej uzupełnienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 566
No właśnie-dieta... Pracuję na 3 zmiany i u mnie z odżywianiem się jest niewesoło więc z dietą byłoby ciężko...

"Umrzeć to nie sztuka natomiast sztuką jest żyć
Prawdziwym arcydziełem - żyć i nie zejść na psy..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 566
Dzięki . Jak jeszcze chodziłem do szkoły to się ćwiczyło i jeszcze miałem siłę na wszystko inne,a teraz wracam z pracy i od razu kima...

"Umrzeć to nie sztuka natomiast sztuką jest żyć
Prawdziwym arcydziełem - żyć i nie zejść na psy..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta jak zaczac

Następny temat

Dieta + silownia

WHEY premium