SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki na cykl masowy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5634
Witam.
Szykuje się do nowego cyklu na masę
Ankieta:
1) obecnie nie mam fotki, ale postaram się zrobić by ułatwić dobór jak i nakreślić priorytet na partie w przyszłym cyklu
2) wiek 23
3) waga/wzrost 96/184
4) staż treningowy 12+
5) cel cyklu czysta masa mięśniowa
6) stosowane już wcześniej suplementy ostatnio vpx shotgun+mono
7) stosowane wcześniej spalacze nie
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od j.w.
9) ilość dni wolnych od kreatyny30+
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
kcal 3300
białko 3g/211g
tłuszcze 2g/60
węgle 3g/330
11)przewidziane finanse na cykl bez ograniczeń
12) uwagi i sugestie brak

Głównie co mnie interesuje to coś mocnego przed treningiem.Stosowałem już no-xplode (fajna odżywka ale pikawa po tym strasznie skakała), AAKG (dobra pompa, nie za duża siłka na tren). Ostatnio stosowałem vpx shotgun i byłem zadowolony. Chciałem spróbować coś innego, czy ten nowy shotgun MH-1 bodajże jest lepszy z nową forumłą (mocnego/mocniejszego) . Zastanawiam się na opcjonalnymi zestawami:
1. shotgun +Cell pump
2. Shotgun + syntesize (jestem bardzo ciekaw tego połączenie)
3. White flood + Cell pump
4. White flood + green magnitude (nigdy nie stosowałem odżywek z tej firmy, więc nie wiem czy są na tym samym poziomie co no-xplode lub shotgune)
Może jakieś inne propozycje co do głównych bohaterów cyklu.

---
Braki w diecie:
Raczej nie będę miał czasu jeść trylion razy dziennie więc uzupełnię to prochem. Zastanawiam się nad:
1. Top mass z olimpu
2. pvl mutant mass
3. Jakis izoltat z vitalmax'u
---
Dla dopełnienia carbo do popijania na treningu + vita-min multiple sport + żeń szeń + cynk.
Dziękuje za pomoc i Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6458
Zestaw nr 4 jest IMO najlepszy, a gainer wybiera się uwzględniając braki w diecie, ale jak patrzę na twoją ankietę to wydaje mi się, że mutant będzie lepszy.
Z izolatów to mogę ci polecić 100% Natural Whey Protein Isolate Olimpu, a z vitalmaxa to CFM Whey Protein Isolate 90.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Właśnie chyba przetestuje ten zestaw. Ale poczekam jeszcze na inne opinie. A ten white flood 277g powinien mi wystarczyć na pełen cykl jeżeli ćwicze 3-4 razy w tyg. bo stosuje się go tylko przed tr.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
tak, stosuje się go wyłącznie przed treningiem, ale właśnie pucha 277g to trochę mało :/ mogę Ci polecić zamiast WF np. Horse Power, Nitrobolon Energized albo Xpand Xtreme Pump. Jeżeli po N.O. - Xplode pikawa Ci skakała, to nie radzę Ci sięgać po boostery NO zawierające geranium.
Na temat shotguna nie mogę się wypowiedzieć, bo nie stosowałem.

Zmieniony przez - MetjuSWK w dniu 2010-07-24 18:15:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Horse power już stosowałem, byłem zadowolony jedynie smak i to mrowienie juz mnie wkurzało na koniec cyklu. WF jest pozbawiony kreatyny (booster NO tak?) a np. XXP to stack kreatynowy. Co do Xpanda brałem już ale tą czarną puchę i za bardzo nie byłem zadowolony, nie wiem jak ten najnowszy (z tym szejkerem<lol>)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
To jeśli już tyle supli zjadłeś, to możesz spróbować Jack3d.
Teraz właśnie jade cykl oparty na Jack3d i jestem zadowolony.
Pompa - 8,5/10
Chęć do treningu - 9/10
Siła na treningu większa, mogę wykonać więcej powtórzeń w serii.
Nawet smak jest bardzo fajny (cytrynowy).
U siebie zaobserwowałem taką dziwną przypadłość, a mianowicie po spożyciu Jack3d, gdy czekam te 30 minut na trening, to po 5 minutach siedzenia, gdy patrzę na zegarek, okazuje się, że minęły dopiero 3 minuty

Zmieniony przez - MetjuSWK w dniu 2010-07-24 19:01:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1418 Napisanych postów 35562 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150822
jesli jesz 3g w; 2G t; 3G B na kg masyciala - to spozywasz razem ponad 4000kcal. Absolutnie matematyczna abstrakcją jest rozpis:

kcal 3300
białko 3g/211g
tłuszcze 2g/60
węgle 3g/330

nawet nie znajac Twojej wagi nie da radyby w/w wyliczenie mogło odpowiadać rzeczywistości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15966
jak po noxplode odczuwales dyskomfort to faktycznie ktorys z wymienionych ktroe nie sa najsilnejszymi siekaczami, czyli np xpand albo nitro energizer.

tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
też się nad tym zastanawiałem.
Jeśli autor spożywałby 2 gramy tłuszczu na kg masy ciała, to wychodzi na to, że waży 30kg, jeśli chodzi o węgle, to autor musi ważyć 110 kg, a według danych przypisanych białku w diecie - 70 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tak mi wyszło w dzienniku vitala. A waga jest w ankiecie dokładnie to 96 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A z no-xplode były to sporadyczne wyskoki, ogólnie dobrze wspominam tą odżywkę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedrogi cykl na krecie

Następny temat

Booster testosteronu

WPC zestaw