SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki dla sprintera

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97
Witam.
Chciałbym się zwrócić z prośbą do użytkowników i znawców na temat lekkiej atletyki głównie sprintu o informacje i rozpisanie szczegółowego jakiegoś planu jeśli chodzi o odżywki ,aby trenując z włączeniem odżywek dobrze się trenowało i dawało to jakiś efekt.
Mam 15 lat (95) i zauważyłem u kolegów ,że mają naprawdę trochę tych odżywek i korzystają z nich.

Głównie chodzi mi o to ,aby ktoś czytelnie rozpisał mi jakie odżywki brać w okresie zimowym ,wiosennym ,letnim i jesiennym z podziałem na przygotowawczy i startowym. Mile widziane też by było dawkowanie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
wg mnie to jedynie carbo i BCAA okołotreningowo.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97
,a dokładnie nazwa producenta jeśli chodzi o carbo?
BCAA w płynie czy tabletki lepsze?
i jak pisałem powyżej proszę tych co znają się na tym o rozpiskę jakąś. Z góry Bardzo Dziękuję i czekam na kolejne posty! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Carbo prawie kazde takie samo i kazde taki sam sklad, co do bcaa najlepsze chyba w proszku hitec tst, olimp xplode, activlab xtra. carbo jako napoj energetyczny to tak jakbys pil powerade, tylko sobie sam dobierasz proporcje węgli ile Ci potrzebne. BCAA dla lepszej regeneracji 1g na 10 kg masy przed i po treningu. Jeszcze jest olej mct

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2011-02-20 19:54:27

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
jeszcze jestes za mlody na odzywke! bierz Carbo lub IZO plus i magnez oraz witaminy

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97
,a co myślicie o BCAA? Jeszcze za wcześnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2132 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9856
pamiętaj by najpierw ~rok potrenować i potem dopiero się za coś można wziąć :) Jedz dobrze to nie beda ci wcale potrzebne

http://www.lesnachata27.pl/
Domek w Chodlu do wynajęcia, tani nocleg nad zalewem w Chodlu !

"Wygrywa tylko ten, co ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć..." - Napoleon Hill
http://www.rundamian.pl - Blog o bieganiu naturalnym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
yes Nesta

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97
Trenuje już trochę. Trener mi na obóz dał z Olimpu to BCAA ,ale już mi się skończyło.Oprócz tego biorę te wit. i sole min. z Olimpu i to carbo kiedyś miałem z nutrendu. Poza tym tata też trenował kiedyś sprint więc mam takiego 2 trenera i ma chęć kupić mi jakieś carbo ,dlatego chciałem jeszcze zapytać i skorzystać z faktu ,że mam okazje coś kupić czy oprócz carbo coś jeszcze ... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
za mlody jestes .. jedz jedz w lodowce! duzo bialka, weglowodanow!

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97
jem jem.!Cały czas dobrze się odżywiam! Czyli podsumujmy ewentualnie jakieś carbo ,witaminy i sole min. z olimpu i magnez tak? : )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piłka ręczna - kontuzja ręki

Następny temat

Wprowadzenie do biegania

WHEY premium