SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki bez diety

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 263 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1729
Czy jest sens kupowania drogich białek/ gainerów bez żadnej diety? Czy osiągnie się jakiś efekt? Wiem, że wielu początkujących pakerów tak robi i liczy że urosną... Jakie jest wasze zdanie, wypowiadajcie się.

` Train like a freak...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 443 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1857
Przymszy - masz rację... dostarczał dużo kalorii... dużo też spalał.. pewnie i tak miał nadwyżkę kaloryczną.. coś pewnie czerpał z tej diety... ale napewno mniej niż gdyby przesiadywał na siłce, mając bardzo dobrą dietę ;) tak, czy inaczej dieta daje bardzo dużo, ale to nie prawda, że jest wszystkim.. bez diety efekty są, ale bardzo rzadko porównywalne z tymi na porządnej diecie !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1602
I tak, i nie.
TAK,
bo dostarczasz ilestam bialka, wegli, kcal wiecej, co w efekcie moze dac mozliwosc przyrostu masy, ale takze - tluszczyku.

NIE,
bo tak naprawde nie wiesz, czy dobrze wychodzi ci to klepanie bialka w ciemno, czy jesz go wystarczająco.

Poza tym, takie osoby nie mają często pojęcia o podstawowych zasadach zdrowego żywienia, a co za tym idzie - nie wiedzą kiedy i jak powinny stosować te suplementy. Według mnie, jeśli trochę wie się na ten temat - dałoby rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
Jakiś efekt to zapewne osiągniesz pytanie raczej czy z tego efektu będziesz zadowolony

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
jak varden...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Z dieta zrobisz napewno wiecej niz bez niej wszystko zalezy tez od genow,niektorzy rosna na parowkach i bułkach z serem a nie ktorym, jest ciezko na scislej diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
tzn zalezy jak rozumieć problem

w pewnym przypadkach można uznać ze brak diety + odzywki = dieta


wszystko zalezy od definicji 'braku diety'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Jak bedziesz jadl 5-6 posilkow dziennie konkretne i zdrowe to zle nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
dieta to i coca-cola i hamburger


tak, jak i to:





się nazywa garaż

i

to:





się nazywa garaż...





któy wybieracie??

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2008-07-24 23:04:35

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 263 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1729
Powiedziałem kumplowi że po białku i gainerze nie przyjdzie mu ani jeden cm w łapie, w ogóle ogólnie w obwodach mu raczej nic nie przyjdzie. Miałem racje?

` Train like a freak...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 443 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1857
Nie, nie miałeś racji.. jeśli będzie miał dobry trening i ewentualnie te suple... to mu się zwiększą obwody.. dietę jakąś ma... coś jeść musi... z tego co wyczytałem jest to przpadkowe zestawienie posiłków.. ale jakiś składników organizmowi dostarcza.. jeśli dorzuci do tego białko, czy jakiegoś gainerka to zapewne obwody mu się zwiększą... choć nie wydaje mi się, żeby były to jakieś znaczne skoki coś to da.. pomyślcie... ludzie pracujący ciężko fizycznie też nieraz mają dosyć dobrą masę mięśniową.. diety raczej nie stosują, ale ciężką pracą stymulują mięśnie do wysiłku, w związku z czym rosną one (w jakimś tam procencie) machanie sztangą na sucho też da jakieś (minimalne) efekty... niestety wiem to z doświadczenia.. (zrobiło się domową siłkę w wieku 13 lat xD .. machanie sztaną bez pojęcia ... no ale efekty są widoczne do dziś ;) - asymetria ;( ) wyciskałem sztangę na klate przez jakiś czas.. nie stosowałem czegoś jak serie - podniosłem z 30 razy, zmęczyłem się i poszedłem robić coś innego... żadnych serii, ani w ogóle nie można powiedzieć, że to był trening.. machałem bez sensu sztangą (20kg ) nad klatą.. ale teraz widać, że tricepsa (który pracuje przy wyciskaniu) mam większego od bicepsa (którego wtedy nie ćwiczyłem).

Zmieniony przez - majster23 w dniu 2008-07-25 10:49:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cell tech na początek

Następny temat

scorch a alkohol

WHEY premium