SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki - jak brać , dieta

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 768

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga

75

Wzrost

183

Staż treningowy

od 1 do 15 roku

Obwód klatki piersiowej

104

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Piłka nożna( 2 razy w tygodniu)

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

brałem białko 3kg ok pół roku temu

Wrażliwość na stymulanty

nie

Możliwosci finansowe

150

Cel/problem/opis

Zwiększenie masy mięśniowej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 75
Witam!
Proszę o pomoc w wyborze odżywek. Chcę zwiększyć mase, ćwiczę 1 rok, ważę 75kg przy 183cm. Zrobiłem sobie przerwę 2 miesiące i chcę zacząć znów wraz z suplementacją ( wcześniej brałem tylko 3kg białka).
Konkretnie mi chodzi o gainera, chciałem się zapytać jak brać ten gainer wraz z kreatyną, zamierzam ćwiczyć 4 razy w tygodniu.
Oto mój wybór super mass + kreatyna
Prosiłbym także o przykładową diete (jakich produktów więcej jesć itp.)

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-05-15 23:51:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385406
gainerem uzupełniasz braki w diecie , a kreatyne przyjmuje sie w dni treningowe 5g przed treningiem 5g po treningu w dni nie treningowe 5g rano na czczo

tu masz 10 wskazówek zywieniowych do których sie stosuj https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html

jesli chcesz zwiekszyc mase musisz obliczyc zapotrzebowanie kaloryczne i poprostu je zwiekszac

https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-05-15 19:18:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 75
Dzięki za szybką odpowiedź.
A jeśli chodzi o trening to zamierzam chodzić 4 razy w tygodniu na siłownie. Jak ćwiczyć by mięśnie lepiej rosły
robić 4 serie po 7 powtórzeń
czy 3 serie zaczynając 12,10 i 8 ( chodzi o biceps i klate)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385406
dokladnie tak jak napisales 3 serie 12,10,8 dotyczy to wszystkich grup tylko na wieksze grupy robisz np 4 cwiczenia a na mniejsze 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11964 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
na przyszlosc nie wklejaj linkow z allegro

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 75
Kupiłem Kreatyne Hi Tec Creatine Powder (proszek) chciłbym się spytać o dokładny sposób użycia? Czytałem troche i różnie piszą, dawka 3g czy 5g do 250ml wody.
Czy stosować Faza nasycenia: przez pierwsze 3 dni 6 porcji , przez kolejne 2 dni s5 porcje dziennie. Faza podtrzymująca: przez kolejne dni, 2 porcje dziennie.
A co z dniami treningowymi a nie treningowymi? Nie chce przesadzić więc proszę o rade?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pisał Ci kolega wyżej.
Nie, nie stosuj.
Również kolega wyżej pisał (LOL WTF? po co pytasz skoro tego nie czytasz? ).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Przyjmowanie Suplementów --> Terminy.

WHEY premium