SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki - Początkująy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 217
Jestem Początkowy w tych sprawach po około 2 miesiące treningów. Mam 16 lat. Mam tutaj pytanie po jakiś jeszcze 2 miesiącach chce wziąć jakąś odżywkę . Ważę 74 kg przy 183 wzrostu jednak teraz waga jest taka raczej ze względu na tkankę tłuszczową . Jeśli chodzi o brzuch to mam flaki nie mięśnie , lecz oczywiście nad tym pracuję .
Góra ciała już jest do wytrzymania .Jeśli chodzi o odżywkę to chciałbym w miarę tanią i jak najbardziej zdrową . Nie wiem czy powinienem na masę czy na co ,nie znam się :) Pomożecie mi dobrać ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2324
Ankieta!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2324
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2324
i uzupełnij profil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 217
1) Zdjęcie : http://img263.imageshack.us/f/dsc00066f.jpg
2) wiek : 16 lat
3) waga/wzrost : 74 kg/183 cm
4) staż treningowy : 2 Mieśiące
5) cel cyklu : Zredukowanie Tłuszczu i nabranie masy mięśniowej
6) stosowane już wcześniej suplementy : Nie
7) stosowane wcześniej spalacze : Nie
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od : -
9) ilość dni wolnych od kreatyny : -
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) : Brak diety ze względu na żywienie przez rodziców (oni gotują) , Ale staram się jeść jaja ,ryż i mięso .
11)przewidziane finanse na cykl : Trudno Powiedzieć do 60 zł(+ / -)
12) uwagi i sugestie : Jeśli chodzi o pępek to miałem tam szyte dlatego to tak wygląda , ale mogę ćwiczyć , wszystko Ok od strony biologicznej .




Zmieniony przez - asembler12 w dniu 2010-05-28 20:34:01

Zmieniony przez - asembler12 w dniu 2010-05-28 20:34:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2324
Ja osobiscie poleciłbym ci jakies białko najlepiej matrix ale na twoje fundusze to raczej za drogo dozbieraj kaske ikup białko i jakąś kreatynke tylko nie ostrowie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 217
A na ile wystarczy 980 g tego matrixa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2324
To zależy ile bedziesz brał białko to uzupełnienie policz ile ci brakuje z diety białka ale około 2 tygodnie skromnego brania . Kulturystyka to drogi sport;/ Tylko przeglądając białka na allegro zapewne nie skus sie na ostrowie bo to shit i tylko sobie kłopotówn narobisz i wyżucisz kase w błoto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 217
Co to znaczy białko 'ostrowie' ?? A tak pyzatym to jest cholernie drogie . Zakładając to po ilu będzie widać jako takie efekty z braniem białka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2324
to jest zupełnie nie spodziewaj sie dużo wiekszych niż masz teraz niestety zacznij starac sie o diete jak nie masz kasy na odzywki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
poczytaj posty podwieszone w działach Odżywianie i trening dla początkujących, postaraj się ułożyć jakąś diete redukcyjną i wtedy pójdzie, odżywki na tym etapie nic nie pomogą i będą tylko wyrzuconymi pieniędzmi, niestety dieta to podstawa do szybkiego osiągnięcia sukcesu.

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stack kreatynowy 1 i kolejna miarka nie działa dać 3??

Następny temat

4 cykl

WHEY premium