SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywka węglowodanowa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 730
Witam,
chciałbym sobie podbić tak o 40-50g ww w diecie, za pomoca odzywki.
Jestem bardziej skłonny brać ją na sniadanie, poniewaz najmniej ww dostarczam, a nie mam zbytnio czasu na robieniu rozmaitych posilkow.
I teraz mam pytanie, jaka to powinna odzwyka byc, chcialbym sobie kupic carbo - tylko, ze carbo powinno sie stosowac przed i po treningu, chyba, ze to nie ma wiekszego znaczenia.
Polecacie jakies odzywki ww?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 730
Ciekawy pomysl :)
Dziekuje wszystkim za taki odzew, jednak mnie przekonaliscie i zrobie tak jak wy radzicie.
Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Nie potrafisz uzupełnić 40-50g węglowodanów???
Nie żartuj zamiast carbo zjedz sobie jakiś owoc,smaczniejsze i zdrowsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 730
Ok, do płatków owsianych/omleta polecasz coś? Bo nie mam pomysłów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
odwiedź dział -kuchnia SFD
tam znajdziesz mnóstwo przepisów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Sadząc po treści postu lepiej będzie jak wrzucisz całość diety i swój bilans.
Skorzystaj z tematów podwieszonych tz. wylicz zapotrzebowanie: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html a następnie po obliczeniu ułóż jadłospis wrzucając go w takiej formie :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest. Możesz uwzględnić w porze potreningowej gainera np. :https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Mass_Acceleration-opis33363.html
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Masz do wyboru wiele źródłem węglowodanów. Nie wciśniesz już w siebie więcej?


Zmieniony przez - domer w dniu 2016-04-07 15:34:12

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 730
No właśnie ciężko, poza tym u mnie jest taka sytuacja, ze nie zawsze jest co wcisnac, slabo z kasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Jeżeli słabo z kasą, to nawet bym nie myślał o odżywce a kupił się na pożywieni.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 730
Carbo jest dosyc tanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
ryz,kasza, ziemniaki,platki owsiane itp jeszcze tansze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Równie dobrze mozesz i kilogram cukru sobie kupić zamiast kila carba, Zamiast np owsianych, mozesz wciąć płatki ryżowe, wg mnie lepiej wchodzą, dodać do tego rodzynków, pokrojonego banana i wyjdzie lepiej niż carbo

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięśnie brzucha

Następny temat

Tluszcz w śniadaniu

WHEY premium