SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywka potreningowa ( BCAA+kreatyna+ białko + węglowodany)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 163
Witam.
Ważę 90 kg. Wyczytałem że idealną odżywką po treningową wg Akopa Szostaka (co do mojej masy) będzie następująca bomba
72 g. węglowodanów
36 białka
5 g. kreatyny
10 g. Bcaa

Posiadam :
ON Golda Standard Whey
BCAA HI-TEC TST
Jabłczan kreatyny K** CM3

Nie posiadam żadnej odżywki węglowodanowej. Węgle po treningu czerpię z bananów. Czy w takim razie powinienem zaopatrzyć się w jakąś odżywkę węglowodanową. I czy nie umrę po wypiciu na raz takiej mieszaniny supli.
Czy może powinienem dzielić ja na raty: czyli od razu po treningu bcaa + kreatynę a za 30 min. białko + węgle.
Proszę o poradę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Nie umrzesz. Możesz węgle dać z bananów. Wtedy nie polecam białka na mleku bo możesz odwiedzić kibelek no ale to sprawdz sam na sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 163
A czy robić odstępy w dawkowaniu jak napisałem? . Wszystko z wodą będę mieszał. Nawet banany mogę przez blender przepuścić przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Nie musi być żadnych przerw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 163
dzięki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna

Następny temat

Pompa.

WHEY premium