SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywka dla kobiety 25 lat na masę. Dieta ułożona.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 679

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

ektomorfik

Wiek

25

Waga / wzrost

55kg/177cm

Staż treningowy

0

Cel cyklu

masa, większy poziom tłuszczu

Stosowane już wcześniej suplementy

-

Stosowane wcześniej spalacze

-

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

-

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Sporo kurczaka, ryżu, makaronu, twarogów, sera,mleka. Ogólnie dieta dopięta na miarę możliwości.

Przewidziane finanse na cykl

100 - 150 zł

Uwagi i sugestie

Chodzi głównie o przybranie kilku kg tłuszczu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 908
Witajcie,
Moja małżonka ma 25 lat, 177 cm, waga 55 kg. Urodziła mi już synka, ale jej waga cały czas jest strasznie mała.
Z racji, że ćwiczę na siłowni od około 3 lat, zawsze próbowałem namówić ją do tego, by troszkę przybrała na wadze. Patrząc na nią a na mnie, to prawie jej nie widać :) heh. Ułożyłem jej jakiś czas temu dietkę, ale ma tak szybki metabolizm, że waga poszła tylko lekko w górę a ona już nie daje rady więcej jeść, choć stara się. I teraz mam pytanko do Was. Co jej lepiej zakupić jakieś węglowodany Carbo, Vitargo ? Czy może lepiej jakiegoś gainerka ? Czy może jeszcze coś innego polecacie ? Chodzi o to, aby nie zaszkodziło to jej delikatnemu ciałku :D A żeby przybrała trochę tłuszczyku. Nie zależy nam na mięśniach. Żona ćwiczy czasem, i dużo się nabiega, przy młodym (ma 1,5 roku). Głównie przysiady, brzuszki. Ale nie jakoś tam regularnie. Chodzi nam głównie o tłuszczyk, aby nabrała trochę kobiecości :) Bo w sumie to skórka i kości. Bardzo proszę o pomoc w doborze suplementacji. Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie odpowiedzi ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
Po pierwsze gratuluje synka :)
Po drugie napisz ile kcal jest w tej ułożonej przez Ciebie diecie na plusie i na ile posiłków to podzieliłeś, wtedy będzie można powiedzieć coś więcej.

Syn ma 1,5 roku więc pewnie jest jeszcze karmienie piersią a przynajmniej powinno być wg zleceń WHO (piszę obecnie pracę o żywności dla niemowląt i małych dzieci) więc nie ma co szaleć i jeśli jest możliwość to kalorii dostarczać z pożywienia

Przede wszystkim zwiększyć w diecie udział dobrego tłuszczu, łatwo dzięki temu podbijemy kalorie, krótko mówiąc nie żałować masełka (tylko ma być masło nie margaryna lub inne wynalazki) nabiał zawsze pełny (mleko, tłuste twarogi itd.) sery dojrzewające... te produkt zawierają zdrowy tłuszcz mlekowy... Wprowadzić orzechy w formie przekąski (ziemne, włoskie, nerkowiec) fajnie pochrupać przed TV a są wysoko energetyczne i dobrym źródłem tłuszczu w diecie... policz te kalorie i napisz więcej szczegółów o tej diecie to poradzimy coś dokładniej

Jeżeli okaże się że objętościowo jest rzeczywiście tego tak dużo że nie jest w stanie tego zjadać pomyślimy nad jakimś gainerem dobrej jakości

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosba o rade w doborze suplementacji

Następny temat

Kreatyna a staż treningowy

WHEY premium