SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywka białkowa odżywce białkowej nierówna?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1105
Na początku brałem Hi-Tec białko serwatkowe z pszenicznym. Doczytawszy na forum rychło przeszedłem na izolat Extensor ale różnicy w regeneracji jakoś nie zauważyłem. Niedługo później coś sobie zamówiłem i jako gratis dostałem trzy próbki BioTech USA (koncentrat z izolatem) a w kolejnym zamówieniu jeszcze dwie próbki; jednorazowe porcje po 28 gramów. Zjadłem je i odniosłem wrażenie że lepiej regenerują niż te pozostałe odżywki. Próbki się skończyły, wróciłem naprzemiennie do Hi-Tech i Extensora; regeneracja pogorszyła się. Zamówiłem więc Biotech (koncentrat z izolatem), zacząłem jeść i znów regeneracja na plus. Ktoś coś takiego zauważył i czy w ogóle to możliwe?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16059 Napisanych postów 15455 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 334730
wg mnie ciężko jest odczuć taką różnicę, na takich produktach jeżeli są z tych samych (teoretycznie) surowców, gsybyś stosował np. białko sojowe czy inne, a wpc/wpi to prędzej, ale tak to naprawdę ciężko, może sobie to wmawiasz, może nie, ale wtedy w takim razie stosuj to po czym uważasz, że masz lepszą regenerację
a dieta i trening poza tymi różnicami w białku pozostały bez zmian? tzn te same warunki stosowania były tej odzywki żeby mieć odpowiedni punkt odniesienia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1105
Trening i dieta raczej takie same jak wcześniej. Co do wmawiania sobie to ewentualnie że izolat Extensora będzie najlepszy a te próbki Biotech to nawet z niechęcią jadłem (mając już Extensora).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8741 Napisanych postów 151771 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1196507
ciezko stwierdzic czy dodatek bialka do diety ma takowe wlasciwosci, suma sumarum ilosc bialek w diecie moze wykazywca taka wlaciwosc, jednak zastosowanie tutaj zmiany samej firmy odzywki niekoniecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13803 Napisanych postów 123760 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1415036
miedzy wpc a izolatem nie zauwazyłem takiej sytuacjio.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 352
nie sądze żeby to miało jakieś namacalne znaczenie... na regeneracje składa się multum czynników może akurat miałeś gorszy okres tj stresy dnia codziennego,gorszy sen etc. chyba nie dostarczasz całej dziennej puli białka tylko z odżywki żeby miało to aż takie znaczenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Beta Alanina

nutlove