SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywka białkowa dla 14latka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 270
Witam :D . Mam pewien dylemat. Otóż nie bardzo wiem jaka odżywka białkowa będzie dla mnie odpowiednia. Która będzie lepsza ? WPC czy WPI. Jakiej firmy? Opowiem trochę o sobie. Mam 14 lat. Ważę 60 kg i mam 171 cm wzrostu. Ćwiczę 3 razy w tygodniu. Jeśli chodzi o posiłki staram się jeść 4-5 posiłków dziennie i jak najzdrowiej. Diety nie posiadam aczkolwiek idę programem "Jedz co chcesz, wyglądaj jak chcesz". Bardzo proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12031 Napisanych postów 160412 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234301
dla mnie nie ma roznicy czy ktos ma lat 10 czy 30, jak chc eliczyc i trzymac scisla diete to ma do tego prawo, pod warunkiem, ze rodzice wyraza zgode%) jednak, tutaj poruszamy kwestie czy warto jesc odzywek w ciemni. jedynie okres potreningowy bedzie tym miejscem, gdzie suplement mozna wlaczyc na "chybil trafil",

jak ma aspiracja liczyc, trzymac makro wspierac sie odzywka, nie widze przeszkod

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
A skąd wiesz ze mało dostarczasz białka z pożywienia?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12031 Napisanych postów 160412 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234301
witaj, jak lecisz tylko pewnymi wskazowkami zywieniowymi, to tym bardziej nie potrzebujesz odzywki bialkowej
przyjdzie na to czas, aby doszczegolowic diete i wykorzystac ewentualne uzupelnienie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 270
Tak naprawdę to nie liczę kalorii więc nie mam pewności co do białka, ale takie mam przeczucie. Ćwiczę na siłowni takiej domowej akurat, ale efekty już są niewidoczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 270
Czyli suplementacja odpada na pierwszym kroku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12031 Napisanych postów 160412 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234301
zdecydowanie tak
pierwszym krokiem powinno byc zbilansowanie diety

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 270
Wiem, że suplementy nie są konieczne jeżeli jest wprowadzona dieta tylko że nie wiem jak będzie z czasem robienia posiłków. Druga sprawa dieta jest dość droga, czy niekoniecznie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12031 Napisanych postów 160412 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234301
niekoniecznie
z powodzeniem mozna bazowac na produktach, których cena nie jest wygorowana.
jednak najpierw musisz podliczyc czy faktycznie tego bialka potrzebujesz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 270
Dobrze w takim razie bardzo dziękuję :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Nie no przy 4-5 posiłkach, to raczej ciężko było by nie dostarczyć 2g białka na kg masy ciała. Przy twoich 60kg to jest raptem 120g. A taka ilość będzie wystarczająca.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 270
No staram się jeść właśnie 4-5 posiłków. Wygląda to zazwyczaj tak, że jem 3 główne w sensie dość dużo i dojadam jeśli jestem głodny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamina B12

Następny temat

Kreatyna a sporadyczny alkohol

WHEY premium