SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywka a cera

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy odżywka białkowa może wpływać na brzydki stan cery? Mam wypryski, mnóstwo zaskórników. Odstawiałam nabiał, gluten i nic mi to nie pomogło. Jedynie to właśnie jeszcze odżywka mi została do wyeliminowania...

Codziennie jem owsiankę z odżywką białkową, a jak ją wyeliminue to jakie źródło białka do niej dodać? Od razu napiszę, że nabiał odpada bo średnio się po nim czuje... A taka owsianka bez źródła białka to chyba kiepski pomysł.... Czy np mogę zjeść 2 ugotowane jajka i do tego osobno miska płatków owsianych z owocami i orzechami? Tylko, że zawsze jem 2 jajka do śniadania - czy to nie będzie zbyt dużo jajek?

Będę bardzo wdzięczna za pomoc i porady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 503 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9798
Wszystko zalezy od kalorii, jak wiadomo odżywka to samo białko, jajko to już białko i tłuszcz, trzeba to uwzględnić bo kaloryka się podbije. Wracając do pierwszego pytania, ogólnie duza ilość białka w diecie może przyczynić się do troszkę gorszej skory, czy tez do tego, ze może coś wysypać. Można sprawdzić czy białko z odżywki to powoduje, czy ogólny jego nadmiar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Do owsianki nie musisz dawać białka, mozesz spokojnie w innych posiłkach podbić jak masz gdzieś 200g piersi to daj 250, w innym 150g ryby to podbij o 50

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 624 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2369
Miewam podobne problemy. Od czasu do czasu problemy z cerą się nasilają. Szukam przyczyny od X czasu eliminując nabiał, słodziki, kofeinę i wiele innych... powiem Ci tylko że raczej to nie pomoże.
Eliminacja białka nie wpłynie na poprawę jakości cery, raczej szukałbym rozwiązania w ew. suplementacji. Cynk, witamina d3, b3.. trzeba próbować ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zmiana 5 na 3

Następny temat

Hgh.Alergia

WHEY premium