SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywka = Opinia - słów kilka o suplach Activlab-u, które stosujesz

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139370

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Whey 95 mam 3 smaki, tzn. w sumie już dwa bo wanilii to może z 1 miarka mi została Najlepsze połączenie to na 30g prochu 200g mleka - 100g wody lub 250g mleka i 50g wody. Na samym mleku rzeczywiście za słodkie, ale z lekką domieszką wody - nigdy nie piłem lepszego białka, a próbowałem już trochę swoich, miałem próbki, od kolegów też coś tam skubnąłem. Whey 95 numero uno.

A cytrusowe smaki kreatyn, creatine+beta-alanine, flexactive też oceniam pozytywnie - tylko to drugie mi się znudziło pod koniec cyklu, ale jak się codziennie pije przez ponad dwa miechy to nie co się dziwić. Bardzo fajne smaki wychodzą po łączeniu, np. flexactive limonkowe z cytrynowym TCM Powder czy magnezowym pluszem z biedronki Wypróbujcie sobie też kreatynę w pastylkach. Pychota.

Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2014-06-05 15:32:50

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
dobre propozycje mixów smakowych obczaje kiedyś!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 236 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6581
Taki pierwszy przykład z brzegu to eaa xtra smak lemon. Kupiłem jej kiedyś trochę więcej, więc może przez ostatni rok smak się nieco zmienił na lepsze. Ale generalnie to co ja mam to smak chemiczny i pod tym względem najgorsza odżywka jaką piłem w ciągu ostatnich kilku lat. A wiele przed-treningówek i innych paskudztw było przetestowanych. Ale ok stosunek skład/cena wybrania jeszcze tą odżywkę i przez to można przeboleć ten parszywy smak. Choć jak zapasy się skończą to nie wiem czy zdecyduje się na ponowny zakup.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
a porównujesz ogólnie z odżywkami, czy z czystymi amino?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 236 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6581
Ogólnie z odżywkami. Czyste amino miałem okazje tylko w tabsach łykać i to też o wiele lepsze smakowo było. Ba nawet jakieś odżywki łykało się bez dodatków smakowych i też były lepsze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
amino, czy to bcaa czy eaa, jeśli nie zawierają połowy dawki węgli to uwierz - zawsze są "specyficzne" w smaku, aczkolwiek info do firmy przekażę, opinia każdego klienta, szczególnie nie do końca usatysfakcjonowanego - jest bardzo cenna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Panowie co myślicie o suplementacji DAA razem z kreatyną? Było by to dobrym rozwiązaniem w okresie budowania masy mięśniowej?

Macie może linki do testów odnośnie tego produktu?

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
zerknij do dzialu badania naukowe

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
ActivLab Beta Alanina - Smak pomarancza wspaniały :D Miłe uczucie mrówek na Ciele, co poprostu uwielbiam podczas treningu, 10 gram starcza :D Sypie i Sypac bede :D Polecam produkt! + rozpuszczalnosc idealna^^

Zmieniony przez - aniitka155 w dniu 2014-09-16 22:37:50

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
przeciez activlab nie ma betki w prochu;> wiec co sypiesz?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmienicie grafika...

Następny temat

Testy - propozycje

WHEY premium