SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywka = Opinia - słów kilka o suplach Activlab-u, które stosujesz

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139355

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BCAA XTRA -> POLECAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
A podwieszę temat, żeby więcej osób go widziało

Jakie opinie o Beta-Alaninie?
Ktoś już testował?

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
activ podwieszone mało kto czyta

Gainbody 30:
imo bardzo dobry gainer z sporą jak na tą cenę zawartością białka
najbardziej podszedł mi smak truskawkowy, orzech też ok.
czekolada trochę gorsza ale już wiem dlaczego

creashot:
dobry stack warty swojej ceny
pobudzenie: 8/10
pompa: 9/10
smak 10/10 miałem próbki cytrynowego chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
dzis od rana jakos mnie glowa bolala etc , wbilem do pracy i myslalem ze jak lykne 3caps Body Fire to mi przejdzie Przeszlo owszem , tyle ze teraz siedze tu jakis taki rozkojarzony , goraco mi strasznie , rece mi sie trzesa , wiem ze dawno w***** nie jadlem juz nic z supli ale bez jaj Jakbym teraz poszedl na trening pewnie byloby za***iscie , niestety ja musze siedziec na dupie i czekac az przestane tupac noga z pobudzenia Jak lykalem po 2 caps bylo troche inaczej , widac 3 to juz za duzo

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
To czemu nie możesz iść na trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
bo siedzialem w pracy :)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
miałem kreatynke i gajgera- bardzo polecam naprawde super jakośc itp, poza tym mam zamiar na crea shocku i kreatynie pojechać w najbliższym czasie więc jak bedzie jakiś test to dajcie znać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
nie crea shocku tylko crea shocie hehe
a Ty daj znac jak wejdziesz na cykl :)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Zaczałem stosować beta-alanine, wstrzymam się jeszcze z opinią bo dopiero 2 porcje poszły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
poki co to pewnie jedynie mozesz powiedziec - "swedzi"

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmienicie grafika...

Następny temat

Testy - propozycje

WHEY premium