SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywianie/trening/porady

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
jak bedziesz mial diete dobrze zbilansowana to aero napewno nie przeszkodzi. Jak najbardziej mozna dotac jeszcze jeden dzien na silce, chociaz narazie nie jest to konieczne. Dopiero zaczynasz.


rozumiem, ze brzuch miales usunąć TEŻ w plecach.

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2011-05-10 17:47:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4615
No fakt, to brzuch zostaje tylko w środę.
A jak robię aeroby to dać posiłek jak przedtreningowy i potreningowy? U mnie zmęczenia po bieganiu nie ma, tętno spokojnie utrzymuję w miarę, nawet się nie pocę praktycznie, tylko, że nogi u mnie wymiękają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
wiesz ja nie jestem specjalista, ale dalbym jak przedtreningowy i potreningowy

jak bedziesz robil wszystko w miare tak jak trzeba, to po 3 miesiacach bedziesz bardzo mile zaskoczony z rezultatów. Na poczatku przy poprawnym treningu i dosc dobrze zbilansowanej diecie rosnie sie jak na koksie .


jak pozadnie zrobisz brzuch raz w tygodniu to spokojnie starczy, bo wlasciwie cwiczysz go 3 razy. Przy przysiadach, martwym i wioslowaniu gryfem miesnie brzucha pelnia bardzo wazna role i niezle dostaja
Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2011-05-10 19:00:47

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2011-05-10 19:02:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4615
Przy wiośle i przysiadach odczułem już, MC bede robić dopiero, poproszę kogoś żeby mi pokazał jak robić :)
Teraz próbuje wejść na bilans na 0, tylko trudno pewnie będzie mi dobrze w niego trafić. Nawet dobrze chyba nie potrafie obliczyć zapotrzebowania. Poza tym jakoś nie mogę się przełamać do jedzenia większej ilości jedzenia, boję się, że brzdenio mi znowu urośnie, chociaż, gdybym mógł nabrać trochę fatu, byle nie na brzuchu i klacie to bym nie pogardził.

A i ile przerwy robić pomiędzy seriami/ćwiczeniami?

Zmieniony przez - DonKristo w dniu 2011-05-10 19:41:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
to zalezy. ja to zmieniam i robie na oko, teraz mysle ze wychodzi ok minuty, poltorej miedzy seriami i okolo 4-5 miedzy cwiczeniami. staram sie, zeby miedzy cwiczeniami bylo tyle, abym przystepujac do kolejnego mial wyrownany oddech i puls po poprzednim.

kombinuj z dieta, ale jak zobaczysz, ze nie idzie, to doloz troche kalorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4615
W takim razie dzięki tobie za pomoc odnośnie treningu :)

Jeszcze jedno pytanie. Jakie białko ma w miarę fajny smak i jest dobre? I czy mogę dawać to białko do gorącej wody i rozpuszczać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 773 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6316
ja mam olimp WPC 100% ma super smak i idealna rozpuszczalnosc. Wsypuje do shakera, wlewam 100ml wody, potrzasam 5 razy i bialko jest rozpuszczone. Smak mega - ja mam kokosowy

Żołnierz Kapitana Kajdana
mr-s po współpracy z koniu151/-13kg i -20cm w pasie
http://www.sfd.pl/-t797703.html foto przed/po + linki (dziennik i rywalizacja ActivLab)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4615
Czy twaróg mogę jeść na śniadanie?
Czy jajka mogą być źródłem białka w posiłku przedtreningowym?

co sądzicie o wpc 100 Treca?
Jak odmierzać porcję białka?



Zmieniony przez - DonKristo w dniu 2011-05-12 20:31:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja- wstępna dieta do poprawy

Następny temat

Nowa dieta pod krete

WHEY premium