SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki hardcorowe... Czekam na waszą opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79
Siemka

Chciałbym wysłuchać waszej opinii na temat odżywek, które w tej chwili spożywam...

Mam prawie 20lat i trenuje od 16 roku życia. 90kg wagi, 186cm wzrostu, wąskiej kości, 42cm biceps, ok 114cm obwód klatki w pasie nie wiem ale bardzo wąsko

Wyniki:
Klatka 135kg -140kg
Martwy 185kg
Barki maszyna siedząc 100kg
Przysiady 160kg


Właśnie jestem w trakcie spożywania dożywek BSN no-xplode, PharmaFreak Test Freak,Treck L-Glutamina 1400 extreme, białko wołowe MuscleMeds Carnivor, białko Syntrax Matrix 5.0. Dieta posiłkowa nie jest zbyt ścisła...


BSN przed treningiem 2miarki
Test Freak 4kaps. na czczo przed snem
L-Glutamina rano 2kap., po treningu 4kaps.
Carnivor na śniadanie ok. 8.00 rano i przed snem
Białko Matrix 5.0 po obiedzie

Treningi mam 4 razy w tyg. oraz codziennie przed snem areobiczna 6
weidera.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 290 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7197
To moze taka mala dygresja:

Ostatnio na silowni jakis starzec wyskoczyl do mnie z tekstem, ze jesli chce przybrac na masie, to MUSZE wspomagac sie odzywkami, poniewaz organizm nie jest w stanie przetrawic takich ilosci jedzenia, jakie znajduja sie w diecie - wobec czego wiekszosc zjedzonego trafia prosto do klopa = marnacja pieniedzy, zywnosci i czasu.

Do autora tematu - to jest oczywiscie bzdura, suplementy traktuj jako ostatnia deske ratunku - kluczowa sprawa to odpowiednie JEDZENIE, w odpowiedniej ilosci i kompozycji posilkow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12027 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
to jest cykl kreatynowy czy no xploda szamiez tylko dla lepszych treningow?

BSN przed treningiem 2miarki-ok
Test Freak 4kaps. na czczo przed snem-jak mozna byc na czczo przed snem?
L-Glutamina rano 2kap., po treningu 4kaps. zwieksz dawke razy 2 lub 3
Carnivor na śniadanie ok. 8.00 rano i przed snem
Białko Matrix 5.0 po obiedzie
sporo tego bialka pijesz. jaki masz rozklad b/w/t w diecie?

Treningi mam 4 razy w tyg. oraz codziennie przed snem areobiczna 6
weidera
-osobiscie nie jestem zwolennikiem a6w gdy cwiczymy na silowni. a6w jest bardziej polecane osoba dla ktorych to glowna aktywnosc fizyczna.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Białka z prochu za dużo, zacznij jeść.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79
nie do końca chodziło mi że na czczo przed snem, ale że jakoś 1 godzine po kolacji.
postaram sie zwiększyć 2razy l-glutamine
W diecie to różnie, nie trzymam jako tako diety, wcinam obiadki mamusi :D :D :D
śniadanie w pracy wygląda tak: 2 bułki z wędliną lub serem bądź jajkiem do pisia herbata z 3 łyżeczkami cukru, obiad jadam o różnych porach zależy o której wracam do domu, ale tak najczęściej to ok 16-17 (ziemniaki z sosem albo z tłuszczem, jakiś kotlet (najczęściej smażony) i od czasu do czasu surówka, zup nie jadam... Kolacje jem jak wracam z spłowni po 20 tak ok. godziny 21 Treningi mam od 18 do 20. Jeśli to konieczne zmniejszę ilość spożywanego białka.


Zmieniony przez - Seba159357 w dniu 2011-02-25 11:50:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12027 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
niestety dieta do dupy.
szkoda zestawu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Tragedia.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79
wiem,wiem a jaką byście proponowali?
Ma zamiar właśnie teraz wziąć się solidnie za siebie, chcę zrobić zaj... rzeźbę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86829
Szkoda kasy I czasu.

Uloz diete albo zmien sport.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
brakuje krowy w diecie
napraw to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79
nie mam zamiaru zmieniać...
Dlatego pisze i czekam na pomoc...
Chciałbym trzymać się diety ale nie mam zbyt wiele środków finansowych na prowadzenie jakiejś wygórowanej diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Następny...

Wydajesz 500zł na suplementację, a nie masz pieniędzy na dietę?

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna+NO-Xplode+Carbo z Białkiem (lub gainer)

Następny temat

Amped kiedy lepiej pić?

WHEY premium