SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywka = Opinia - słów kilka o suplach Activlab-u, które stosujesz

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139342

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ja w porównaniu do innych nie dostarczę opisu WIELU produktów, no ale zawsze coś:

CREA SHOT 2.0:

Cena - za tą cenę kupi się normalną kretkę, jednak bez dodatków w postaci beta-alaniny i argininy. Pół kilo proszku za niecałe 40 złotych z tymi dodatkami według mnie "robi robotę". Cena jest konkurencyjna i na tyle zbilansowana, że nie obciąża portfela a i nie każe się zastanawiać, czy w środku na pewno jest zawartość etykiety. 5/5

Smak - miałem cytrynowy i orange, wszystkie poprawne. Lekko orzeźwiające, troche wykrzywiają buźkę, ale jak najbardziej okej. Nie przepadam za zbyt ułagodzonymi smakami odżywek, lubie czuć ten posmak w ustach 5/5

Działanie - wreszcie nie musiałem szafować dawkami i kombinować. Przyjemne mrowienie, szczypanie, lekka poprawa wydolności fizycznej. 5/5

Rozpuszczalność - nie miałem żadnych problemów, nie mam co się rozpisywać.

Ogólna ocena - bardzo dobra. Produkt wzorowy, oczywiście jak jakiś malkontent spodziewa się działania jak extasy i rozrostu jak po SAA to pewnie się zawiedzie, ale ćwierćinteligentów nie brakuje.

Baton MASTER BAR:

Cena - nareszcie jakaś normalna, czasami ogarnia mnie śmiech jak oglądam inne propozycje firm. Nic dodać nic ująć - 6/5

Smak - kokosowym sporadycznie posiłek zastępuje nawet moja partnerka, która dość intensywnie męczy interwały, dla mnie też jest świetny 5/5

Działanie - raczej trudno coś napisać, pozostaje tylko wierzyć etykiecie.

Rozpuszczalność - no czekolada Milki to to nie jest, ale dla spragnionego czegoś innego rozpuszcza się w ustach równie dobrze

Ogólna ocena - bardzo dobra. Fajny dodatek, zawsze jak coś zamawiam albo kupuję to wezmę sobie kilka batoników.

Whey Protein 95

Cena - nie tak rewelacyjna jak w poprzednich przypadkach, ale nadal znośna. Trochę za mało procent białka, zwłaszcza, że konkurencja nie śpi, ale jak dla mnie nadal okej - 4/5

Smak - Wanilia smakuje mi zawsze, niezależnie od producenta 5/5

Działanie - ponownie, trzeba ufać producentowi ;)

Rozpuszczalność - okej, jeśli wsypuje się DO mleka/wody i dopiero miesza, jeśli na odwrót, to zawsze jest słabo, ale to również niezależnie od producenta, taka specyfika produktu po prostu. 4/5

Ogólna ocena - dobra +. Przy obecnej konkurencji cena sprawia, że nie wygląda tak dobrze jak wiekszośc produktów ActivLab'a, ale nadal jest znośnie i do przyjęcia.


Było jeszcze trochę produktów, ale większość (np. BCAA) dość trudno jest ocenić, może poza konkurencyjnością ceny, która zawsze wypada całkiem dobrze. Teraz poluję na Machine Man Joint & Recovery, jestem ciekaw działania, bo jak wiadomo odżywki tego typu są dość kontrowersyjne, ale promocyjna cena sprawia, że produkt wypada bardzo dobrze.

Zmieniony przez - Majpa w dniu 2014-02-14 14:11:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
dzięki za konkretne i rozbudowane opinie, "cieszą oko"


Co do MM Joint&Recovery - dla mnie kot na rynku! polecam i stosuję w ciągłej suplementacji!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
NOWY PRODUKT FIRESTARTER
SMAK - 6/10 posmak ziołowy w ustach, raczej słodki, jezeli komus nie bedzie smakowal z 200ml wody jak jest doradzane na ulotce, to prponuje dolac wiecej wody i wejdzie bez problemu
POBUDZENIE - 10/10 skupienie, motywacja bardzo dobra
POMPA 9/10 - pompuje bardzo dobrze!
Ogolnie za taką cene nie znajdziecie nic lepszego obecnie ;)
Wiecej informacji:
https://www.sfd.pl/TEST_RYWALIZACJA_5_OSÓB__ACTIVLAB_FIRESTARTER_!-t1009310.html


Activlab Beta Alanine
Musialem stosowac 6 kapsulek zeby poczuc dzialanie tego suplementu.
Zjadłem 2 puszki i wytrzymalosc zdecydowanie na +

STAMINA BOOSTER
Bardzo dobre smakowo i jakosciowe bcaa z dodatkiem argininy i beta alaniny, Pijac podczas treningu czuc delikatne mrowienie i może ciut lepszą pompe. Smak grejfrutowy wchodzi bez problemu, jest to jedne z lepszych bcaa jakie piłem do tej pory.

High Whey Protein Isolate (1320g Orzech)
Smak jest bardzo dobry, smakuje z zimna wodą jak szejk. Rozpuszczalnosc jest wzorowa, wystarczy dwa ruchy szejkerem i proch jest rozpuszczony calkowinie. Cena tylko moglaby byc mniejsza. Bo za podobną można dostać ponad 2kg równie dobrego jakosciowo izolatu.


Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2014-03-05 12:13:12

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 292
cofeinka jak dla mnie duży + ! tego szukałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
Obecnie zajadam sie jogurtowo wisniowym whey 95:)
jak jogobella wisniowa w formie plynnej smakuje, smaczne

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3700
Witam

Moje odczucia,opinia dotyczaca supli Activlab w Trojboju Silowym
Beta Alanina
Bardzo dobry produkt. Zaczynałem od dawki 4 kapsulki i czulem mrowienie, zwiekszona wytrzymalosc, skupienie, koncentracje.
Zaczalem brac po zakonczeniu cyklu na mono i redukcji. Przy spadku wagi o -10kg i braku mono, sila wzrosla o 10-15% ( na to sklada sie wiele czynnikow jak dieta, trening, ale BA bardzo mi pomagala). Obecnie w stalej suplementacji, 5 kapsulek ( efekty nadal widoczne i nie zamierzam zwiekszac dawki).
Bardzo dobra cena.
Dawkowanie: 5 kapsulek 30 minut przed treningiem. Przyjmowana tylko w dni treningowe.
Caffeine
Brana na redukcji razem z BA, bardzo dobrze pobudza,skupia.
Bardzo dobra cena. Dawka poczatkowa 1 kapsulka, potem 2 (z ciekawosci).
Po treningu czulem sie wykonczony, zmeczony, ospaly, zmniejszony apetyt co jest duzym plusem przy redukcji.
DAA 1000
Bardzo sceptycznie podszedlem do tego produktu i bardzo mnie zaskoczyl.
Dawka poczatkowa 3 kapsulki przez 3 dni, poczatkowo nic nie czulem, po tygodniu i zwiekszeniu dawki do 4 kapsulek, bardzo dobry sen, poprawa libido.
Dobra cena. Dobry smak ( cytrynowy), mozna grysc,ssac, rozpuszczac.
Mysle nad kolejnym zakupem jesli tylko uzbieram pieniadze (biedny student) :)
Muscle up protein
I tutaj niestety musze pomarudzic na firme Activlab o tyle produkty wyzej sa doskonale o tyle ten produkt bardzo mnie zawiodl.
Smak bananowy, bardzo chemiczny, czy z mlekiem (troche lepiej) czy z woda ciezki jak dla mnie.
O jakosci tego bialka sie nie wypowiem, ale niestety bardzo cenie sobie jakosc i o tyle nie mialem funduszy na lepsze bialko to wspomagalem sie tym bialkiem przyjmujac jego zawartosc jako 50% w tym produkcie.
Jedynym plusem dla mnie to cena, niska i nie szkoda mi bylo wyrzucic 200g bialka do kosza (przepraszam .
Mass up
Smak truskawka bardzo dobry (troszeczke chemiczny,ale dobry) i chyba tutaj plusy sie koncza. Przy dobrym masowania, z glowa ( oczywiscie kilka bledow bylo)dorobilem sie 91kg i dobrej masy, chcialem wiecej i postanowilem kupic ten o to gainer. Jak sie pozniej okazalo byl to moj blad. Po wypiciu uczucie napelnienia ogromne, brzuch wydety, wzdecia. Po zjedzeniu 4kg tego produktu przybralem 6 kg, ale raczej zamienilem sie w paczka niz w miesniaka ( dieta byla staranna, dobra jakosciowo). Niestety to moze z mojej winy tez byc, poniewaz jestem endomorfem i mam tendencje do tycia, zamiast dolozyc wegli zdrowych poszedlem na łatwizne :), ale polecam to tym ktorzy nie moga przytyc.)
Cena dobra jak zawsze.
Creatine powder
Jedna puszke zjadlem i szczerze mowiac nie pamietam efektow, przyznaje sie bez bicia. Niedawno ledwo nazbieralem na druga i juz czeka na nowy cykl 500g. Chyba kreta jak kreta :) licze na przyrost sily i lepszy trening, opinie przedstawie pozniej.
Duzo osob tutaj ma problemy z rozpuszczeniem kreatyny ja mam idealny sposob, sypie do buzi bezposrednio :)
Bardzo dobra cena.
vitality
Witaminy jak witaminy, troche slabe skladowo, ale cena bardzo niska, bralem 2-3 tabletki dziennie.

Obecnie moje plany to cykl na

MONO+DAA+BA+Arginina, niestety fundusze nie pozwalaja na pelny cykl w tym momencie ( biedny student).

W dalekiej przyszlosci, jak pozwola fundusze dorzuce BCAA(duzo dobrego slyszalem) i ZMA

PODSUMOWANIE

Produkty firmy Activlab beda w mojej stalej suplementacji, poniewaz sa tanie i skladowo ( mowa tutaj o produktach nie zastepujacych zywnosc) sa bardzo dobre i niczym nie ustepuja drozszym.
Niestety bialka,gainery,bulki tej firmy nie sa dla mnie. Wole dolozyc 100zl i kupic cos dobrego.
Pozdrawiam

Zmieniony przez - krypol85 w dniu 2014-04-13 15:44:04

Zmieniony przez - krypol85 w dniu 2014-04-13 15:44:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Jeżeli nie celujesz w "niskobudżetowe" produkty - zamien mass upa na whey authentic gainer lub whey authentic best mass, a muscle up zamień na whey 95 lub, idąc dalej - high whey protein isolate lub isolate premium - produkty również "ze stajni AL", odrobinę droższe jednak bogatsze składowo, lepsze smakowo oraz z przydatnymi dodatkami


Vitality również możesz zamienić na Top 10, gdzie jako jedni z bardzo niewielu firm zastosowaliśmy chelaty aminokwasów
CO do opiń - dziękujemy za szczere i rzeczowe podsumowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
DAA jak zawsze działa i nie mam nic do zarzucenia, Whey 95 smak Czekolada mi b.smakuje bardzo dobre białko, moja żona jest zawiedziona, liczyła na bardziej czekoladowy smak. W ogóle nowe smaki w Wheyu 95 rządzą, miałem próbke Jogurt-Wiśni i Wanilii i obydwa zarówno mi jak i małżonce smakowały wybornie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
spróbuj wanilia-kokos a nie bd chciał innego - ja rozkochałem się do reszty!

A izolacik czeko-mięta - koniec ba dum tsss
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
PawelSzEvc
spróbuj wanilia-kokos a nie bd chciał innego - ja rozkochałem się do reszty!


Słowa w 100% prawdziwe - dla mnie zmieszane z mlekiem i odrobiną wody powoduje orgazm kubków smakowych, kolegom pokazałem to jeszcze mocniej się zakochali Z kolei najlepsza do wypieków jest wanilia solo. Mam jeszcze jogurt-wiśnia i też jest pyszne. Te smaki są na tak wysokim poziomie, że jak ostatnio piłem białko innej firmy (chwalone przez znajomego) to prawie wyplułem

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmienicie grafika...

Następny temat

Testy - propozycje

WHEY premium