SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oczyszczenie organizmu z toksyn

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
Cześć!
Zainteresował mnie ten temat przed chwilą :] Proszę kogoś kto zna się na oczyszczaniu z toksyn o wypowiedź :] z chęcią przeszedłbym taki zabieg nawet z czystej ciekawości :P W jaki sposób można zrobić to szybko prosto i skutecznie?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Płukanie jelita, kuracja oczyszczająca z ziół andyjskich, zdrowy tryb życia.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
Podejście niektórych ludzi do tzw. "oczyszczania z toksyn" jest mega dziecinne i naiwne. Ktoś im wciśnie jakiś kit, że jakiś plasterek na stopę, jakieś ziółko, spirulinka czy inne g**** zrobi im "detoksykację" i już organizm jest nowo narodzony, już znowu można wp*****lać co popadnie. Zdrowa, pełna, zbilansowana dieta i ruch i organizm będzie sobie dawał radę i żadne nagłe oczyszczanie mu nie będzie potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
Zacna przemowa :d wiem że ludzie mają takie podejście i osobiście zdaje sobie z tego sprawę, ja nie jestem taką osobą dlatego wole zapytać osoby które się na tym znają o rady i wskazówki :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Podstawa to zdrowy tryb życia, unikanie używek, dobrze zbilansowana dieta, aktywny tryb życia, wspomaganie się ziołami itp... Raz do roku można skorzystać ze sprawdzonej kuracji oczyszczającej. Osobiście korzystam z takiej kuracji:

http://www.herbsecret.pl/index.php?page=kuracje&id_kuracja=1

Raz na rok staram się, lub 2 bo różnie mi to wypada. Chwalę sobie.

A jakieś plasterki, magiczne tabletki czy urządzenia wiadomo - bicie kasy od naiwnych.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
Dzięki krzykacz, sog, pozdrawiam
Trochę drogi ten Twój sposób

Zmieniony przez - Hervon w dniu 2013-04-27 09:13:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Raz do roku czy 1 na 2 lata to żaden wydatek uważam.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 429 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3301
Link, który podałeś, to jest właśnie "bicie kasy od naiwnych". W medycynie nie ma czegoś takiego jak "oczyszczanie organizmu z toksyn". Oczywiście, że to żaden wydatek raz na rok, ale jak to się pomnoży przez tysiące naiwnych to wychodzi już niezły przychód. Dotyczy to tego środka, wielu odżywek, suplementów itp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wysoki cholesterol LDL. problem ze zbiciem

Następny temat

Ginekomastia? dziwny przypadek

WHEY premium