SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ociężałe łydki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7527
Witam, od jakiegoś czasu mam strasznie ociężałe nogi, jakby ktoś przywiązał mi do nich ciężarki, mam spowolnione ruchy, straszny ból w łydkach, jakby taki zakwas. Podczas wysiłku nasila się ten (trudno nazwac ten ból) zacisk w łydkach i przez to nie wykonuje szybko zwodów czy nie biegne szybko. Gram w piłkę i strasznie mi to przeszkadza, co proponujecie zrobic aby to przeszlo , bo naprawde juz coraz gorzej jest , mam mało siły, chęci, ogólnie czuje się słabo.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7527
Proszę o pomoc, ból jest naprawdę nieznośny ! :( Może to być wina braku witamin ? Warto zakupić jakąś multiwitamine ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 710
Miałem bardzo podobne odczucia, w moim przypadku było to zapalenie kaletki wywołane zbytnim napięciem mięśni łydek, przez to cały aparat ruchowy się blokował i objawiało się to właśnie takim spięciem/bólem łydek... Po niecałym tygodniu przerwy i rozluźniania łydek przeszło. Parę razy dziennie prysznicem polewaj łydki na zmianę 30 sekund ciepłą/30 sekund zimną wodą przez 5-10 minut, do teraz czasami robię tak po treningu gdy czuję że łydki dostały w kość - przynosi to sporą ulgę. Możesz zaopatrzyć się też albo zrobić samemu wałek do rolowania się na łydkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7527
Wydaje się to prawdopodobne, a czy ból występował u Ciebie zarówno jak i w prawej tak i lewej ? Masz jakis sposób na przyspieszenie regeneracji ? 3 dni mam prawie żaden wysiłek a ból się nadal utrzymuje :/ a poprostu chce juz trenowac, oczywiscie moge sie zmusic i z bolem trenowac ale wtedy te treningi nie sa na 100% i bol czasami juz jest taki ze nie czuje nog tylko jeden wielki zacisk. Jeśli masz jakies propozycje, sposoby to naprawdę prosze o podpowiedz. Tymczasem leci sog za cenna informacje ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słaba głowa.Coraz niższa tolerancja na alkochol -jakie przyczyny?

Następny temat

Pęknięta żyłka w palcu

WHEY premium