SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ochraniacze

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 141
Mam 13 lat chodzę już ponad 5 lat na karate i chciałbym wiedzieć ile kosztują dość dobre ochraniacze na ciało, ponieważ za niedługo będę chodzić na walki a nie chciałbym oberwaćproszę o szybkie odpowiedzi.

qwertyuiop?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 371
Gościu nie przesadzasz? Na te twoje ochraniacze pójdzie ponad 250 zł . Na piszczele starczy i krocza starczy choć ja trenuje inny styl i nie wiem jak tam macie lecz ja już bym wolał być bez ochraniaczy.Potem na zawody se pójdziesz i dostaniesz raz i co będziesz miał dość trzeba się przyzwyczajać. Ja często sobie z kolegami robię sparingi dostałem już raz z obrotówki i żyje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Napisz na jakie konkretnie partie ciała potrzebujesz.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 141
Na krocze,na zęby,na piszczel i stopę , na tułów,na łokcie i kask na głowę

qwertyuiop?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
do jakiego karate?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 569 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13053
Do Oyamy pisał w innym temacie :P
A i w końcu te 5 czy 6 lat już trenujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
nie śledziłem innych jego tematów - nie wiem czy w walce sportowej oyama karate używa się kasków, ochraniaczy na tułów i chyba to też trzeba uświadomić koledze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2352
Ochraniacze na tułów, łokcie, głowę ??? Człowieku ty przez te 6^^ lat nawet na jednym treningu nie byłeś...


ps. sugeruje nie wdawać się dyskusje z tym kolegą bo prowokacją śmierdzi na kilometr.

"Jeden krok do tylu możesz wykonać, każdy kolejny to ucieczka..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Myślę że takie będą odpowiednie

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
ja proponuję to:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
MarKos ale te są dla seniorów

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 602 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2475
Zmieniony przez - -ElboW- w dniu 2011-01-02 13:37:42

"Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili, pokaż im, że się mylili"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na mamę zawsze można liczyć...

Następny temat

Jaka sztuke walki wybrac w tej sytuacji?

WHEY premium