SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocet spirytusowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Czy ból brzucha po obiedzie z dolewką octu spirytusowego świadczy o tym że składniki odżywcze się źle wchłonęły? Między innymi do obiadu dałem trochę kapsułek omega 3, i zastanawiam się czy nie zaaplikować sobie znowu do kolacji.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Witaj,
Ocet spirytusowy średni jest jako dodatek do diety może podrażniać żołądek, sądząc po treści postu radził bym wrzucić jadłospis diety z potreningu oraz wypełnij ankietę działu.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Ja nie trenuje sportów sylwetkowych, diety też nie mam. Codziennie jem coś innego. Chodzi mi tylko czy właśnie ten ocet i podrażnienie żołądka mogło spowodować że składniki odżywcze między innymi Omega 3 w kapsułkach źle lub w ogóle się nie wchłonęły.
Teraz już wiem żeby go nie używać. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
raczej oznacze że cos nie tak jest, po co Ci ten ocet, pijesz go normalnie, czy w rozcięczeniu jakimś, może spróbój bez ostu zjeść., mzoe on Ci coś podrażni.a

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Tak on mi podrażnił żołądek. Dałem go do surówki dosyć obficie, normalnie nie mam takich problemów. Już go nie będę używał w ogóle. Tak już z czystej ciekawości i z chęci poszerzenia wiedzy, czy utrudnia on wchłanianie składników odżywczych kwasów omega3 itp.???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
nie martw się przyswojąsię te kwasy omega 3
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Super dziękuję bardzo Panie Anubis i leci Szacun ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
jak już to lepeij jabłkowy ale rozcienczony czy jako dresing do sałatki łyżeczkę dodać.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
to tak jakby przy bólu brzucha miało Ci się spożyte jedzenie nie wchłonąć, widocznie byuło tam coś albo właśnie ocet który podrażnił żołądek, nic nie musisz nadrabiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76005 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754715
Ocet spirytusowy, czyli produkt zawierający roztwór kwasu octowego od 6 do 10 procent (jak każdy inny kwas) może podrażniać ściany żołądka. Szczególnie wśród osób wrażliwych pod tym względem. Pytanie jednak w jakim celu go pijesz do posiłku? Nieszczególnie widzę w tym sens. O ile rozcieńczony ocet jabłkowy ma pewien sens i zastosowanie, o tyle spirytusowy już niekoniecznie, a nie sądzę żeby chodziło o walory smakowe Nie wpływa to negatywnie na wchłanianie tłuszczów, w tym kwasów tłuszczowych omega 3.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia tylko dla kobiet

Następny temat

Redukcja

WHEY premium