SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena wyników siłowych po 6 miesiącach ciężkiej pracy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 65 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4732
Witam, w tym roku skończyłem 16 lat, od maja bawię się z siłownią, chciałbym się dowiedzieć jak oceniacie moje wyniki siłowe :)
Jak zaczynałem to: 167cm i 56kg
Aktualnie 167 i 68kg - duży wzrost wagi, jednak wciąż akceptowalny bf% (widać wciąż trochę 6pak)

To mój proges maxów na przestrzeni 6 miesięcy:
Wyciskanie na ławce płaskiej: 55kg - 87kg
Wyciskanie żołnierskie: ~ 27kg - 50kg
Wyciskanie francuskie leżąc: ~ 25kg - 40kg
Przysiad: ~ 60kg - 105kg
Martwy ciąg - tu maxa nie sprawdzałem, ale napisze ile kg robiłem i ile robię w serii: ~ 45kg 12/10/8 - 92kg 8/6/6/5
Więcej chyba nie potrzeba, jak coś to mogę dopisać ;)

I jak te wyniki? Dobry progres czy jednak mogło być lepiej?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 35
Git, ile teraz kalorii wpychasz a ile wpychałeś wcześniej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Chyba nawet sam widzisz, że siłowy przeskok jest spory i oby tak dalej
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 65 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4732
PatrykH1994
Git, ile teraz kalorii wpychasz a ile wpychałeś wcześniej ?


Od maja do września dużo ruchu miałem to zaczynałem ok. 3500 i podwyższałem aż do 4000, potem mini cut 2300-2500kcal i aktualnie mniej ruchu to ok. 3000-3200.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
Jest dobrze, na poczatyku fajnie idzie, potrenujesz parę lat to potem zobaczysz tak łatwo już nie będzie z progresem

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
jezeli zachowana jest poprawna technika wykonania poszczegolnych bojow, to tylko pogratulowac bardzo dobrych wynikow progres zrobiles bardzo fajny, wiec wszystko idzie tak jak powinno wiaodmo na poczatku o te efekty jest latwiej, a im wiecej podnosimy tym progres bedzie wolniejszy, ale nie ma co sie oszukiwac, ze odwaliles kawal dobrej roboty

jakim systemem treningowym cwiczyles? byl to jestes rodzaj treningu czy zmieniales podejscia?
smialo mozesz jeszcz pokazac foty sylwetki jak zmienila sie przez ten okres

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777621
Jak na taki okres czasu to wyniki poprawiłeś solidnie niestety im dłuższy staż treningowy tym trudniej później dokładać ciężarów na sztandze ale poszło Ci doskonale i pewnie jeszcze masz jakiś zapas na dokładanie.
Fajnie jak byś jeszcze napisał ile poszło w wyciskaniu żebyś się starał zachować równowagę siłową między ćwiczeniami push i pull bo to dość istotne żeby ta równowaga była mniej więcej zachowana bo to się przełoży w dłuższej perspektywie na kondycję stawów.
Bo zdarzają się tacy co w przysiadają 60kg a w martwym ciągu 120kg.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 65 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4732
TomQ-MAG
jezeli zachowana jest poprawna technika wykonania poszczegolnych bojow, to tylko pogratulowac bardzo dobrych wynikow progres zrobiles bardzo fajny, wiec wszystko idzie tak jak powinno wiaodmo na poczatku o te efekty jest latwiej, a im wiecej podnosimy tym progres bedzie wolniejszy, ale nie ma co sie oszukiwac, ze odwaliles kawal dobrej roboty

jakim systemem treningowym cwiczyles? byl to jestes rodzaj treningu czy zmieniales podejscia?
smialo mozesz jeszcz pokazac foty sylwetki jak zmienila sie przez ten okres


Od maja do sierpnia FBW x3/tyg i sierpień do teraz góra/dół/góra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777621
Po zdjęciach widać, że masa wpadła i sylwetka widocznie nabrała masy mięśniowej więc czas widać nie został zmarnowany i idzie to wszystko w dobrym kierunku. Do tego biorąc pod uwagę jak poszły do przodu wyniki siłowe to widać, że poszło wszystko jak należy. Masa mięśniowa poszła do przodu, wyniki siłowe sporo do przodu, a ilość tkanki tłuszczowej nie wzrósł solidnie więc trzeba się cieszyć że tak ładnie poszło i oby jak najdłużej taki progres zachować. Wiadomo, że z czasem o te postępy trudniej, ale jest klasa.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Treningi push pull - który lepszy na masie

Następny temat

Progres w OHP 5x5

WHEY premium