SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena splitu (słaby progress = wina treningu?)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2463
Witam, trenuje już jakoś 3,5 miesiąca. Tyle, że przez pierwsze 2 miesiące widać było progres nawet mały a teraz od póltora miesiąca ćwiczę i nic. Nie wiem co może być problemem. Dlatego przy okazji chciałbym się zapytać czy mój aktualny plan treningowy jest dobry. Dodam, że wcześniej cwiczyłem FBW 5x5.

Aktualny trening:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 407 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10067
A dieta jest? Wstaw ankietę.

Edit. Jak to twoje początki to plan nie koniecznie dla ciebie, poza tym w mojej opinii kiepsko ułożony. Zajrzyj tutaj http://m.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html


Zmieniony przez - dhr-88 w dniu 2016-02-13 18:23:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2463
No można tak powiedzieć, że początki bo 4 miesiące stażu dopiero i jakoś od 1,5 miecha brak progresu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 407 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10067
Pewnie z powodu zaniedbań żywieniowych. Jak dieta kuleje to progresu nie będzie. Na początku był, bo organizm dostał nowe bodźce w postaci treningu, a energię mógł czerpać z tej już zgromadzonej w postaci tkanki tłuszczowej. Stąd też mógł wziąść się progres siłowy jak u poprawienie estetyki sylwetki, ale to moje zdanie i może ktoś jeszcze się wypowie. Daj swój jadłospis wg http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 119 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 902
zrob fbw ;) olej split


Zmieniony przez - ovovitnike w dniu 2016-02-13 19:52:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2463
FBW będzie lepszy od splitta?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 407 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10067
Zajrzyj do linku, który podałem, weź jeden z tamtych treningów i trenuj. O dietę zadbaj bo bez tego to efekty albo bardzo rozłożą się w czasie, albo w ogóle ich nie będzie. Zajrzyj sobie też tutajhttps://www.sfd.pl/temat377018/ 

Nie żebym się czepiał, ale ankietę mógłbyś dać, bo nie dość, że dostarczy info o tobie, to może sprawić, że więcej użytkowników odpowie w twoim temacie


Zmieniony przez - dhr-88 w dniu 2016-02-13 20:31:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 119 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 902
jedz ! jak kolega pisal


Zmieniony przez - ovovitnike w dniu 2016-02-14 21:33:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Bez diety nie będzie efektów bez względu na trening.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przyjmować te suplementy

Następny temat

trening góra dół do oceny

WHEY premium