SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena planu treningowej

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 112
Hej, będę wdzięczna za pomoc w ocenie planu treningowego jaki posiadam i który wykonuję od końca stycznia (w pliku pdf). Nie widzę jednak znaczących zmian (przesyłam zdj). Ćwiczę od ponad roku pod okiem trenera personalnego online, a mimo to zmian nie widzę. Obecna dieta to 2000 kcal. 4 posiłki po 30 gr białka, 15 gr tłuszczu, reszta węgle. Ostatni posiłek po 30 gr białka, 15 gr tłuszczu. Będę wdzięczną za wszelkie uwagi bądź potwierdzenie, że plan jest jak najbardziej ok. Nie wiem po prostu czy to czas na zmianę trenera czy tylko przesadzam.








Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311147
Cóż...ponieważ nie znam się, to się wypowiem.
A gdzie w planie są
Ciężkie ciągi (sumo, klasyk, trap bar)
Ciężkie wyciskania
Ciężkie przysiady?
Bo ja zauważyłem same ćwiczenia akcesoryjne. Trzeba zapytać trenera, kiedy planuje wprowadzić duże(relatywnie), wolne ciężary. Ja bym tak zrobił
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 112
Zdjęcia ze stycznia










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 112
Zdjęcia obecne







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3325 Napisanych postów 4316 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 107831
Powiem ci tak nawet nie oceniajac tego planu co przyslalas - mowimy tu o 3 miesiacach wspolpracy (od konca stycznia), jest to bardzo krotki czas by zauwazyc jakies b.duze zmiany biorac pod uwage sylwetke wyjsciowa. Czasem oczekiwania nijak maja sie do realnych mozliwosci, jakie mozna osiagnac przez 3 miesiace, nie wiem na jaki efekt liczylas, jaki mieliscie cel, jakie byly zmiany diety od tego stycznia itd itd., jak trening byl wykonywany, jak trzymalas diete itd itd., no i z jakiej sylwetki startowalas rok temu.

Czasem dziewczyny maja takie oczekiwania, ze az za glowe sie lapie, np pokazuja zdjecie sylwetki jaka chcialyby osiagnac, a tam dziewczyna ktora ma za soba conajmniej 10 lat treningowych za soba, sporo masy miescniowej mimo ze szczuplo wyglada na zdjeciu, no i wiadomo, forme przygotowana odpowiednio do fotek.

EDIT. Masz bardzo ladna sylwetke!, widac ze trenujesz, domyslam sie ze masz ambitniejsze wizje, a idzie za wolno wszystko, nie tak jak bys chciala, ale to niestety tak idzie, wolno :) ale jak bedziesz systematycznie pracowac i porownasz sie do siebie sprzed roku, no i za rok, to zobaczysz ogromna roznicve :)




Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 05.05.2022 17:21:22
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 112
Dziękuję za odpowiedź. Nie wyraziłam się jasno - z tym trenerem trenuję już od ponad roku :) Plan, który przesłałam mam od 3 miesięcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3325 Napisanych postów 4316 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 107831
No tak, ale zdjecia sa w odstepie 3 miesiecy, koniec stycznia i teraz :) to co tu porownywac?

Nie wiemy jaki masz cel przeciez, jak dieta sie zmieniala, jak bylo rok temu. To jest wszystko wazne by ocenic progres lub jego brak :)




Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 05.05.2022 17:27:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 112
Jasne - masz rację. Przesyłam dla porównania zdjęcia sprzed roku. Robione pierwszego dnia rozpoczęcia współpracy z trenerem :)

Przed styczniem miałam rozkład 2000 kcal, Białka: 30%, Tłuszcze: 20%, Węglowodany: 50%. Głównym celem jest zgubienie cholernych boczków oraz sześciopak na brzuchu. O ile jest taka możliwość to poszerzenie bioder i powiększęnie pupy. Co do reszty ciała – chciałabym je wysmuklić, umięśnić (widoczny zarys mięśni) ale aby wygląd wciąż był kobiecy. Zależy mi po prostu na zmianie sylwetki, budowie lepszych proporcji, uwidocznieniu mięsni. Niby jestem szczupła, ale figura jest wg mnie całkowicie do poprawy. Mimo ciężkich treningów i mojej ogromnej motywacji nie widzę przez ten rok efektów.











Zmieniony przez - agusia2721 w dniu 2022-05-05 17:32:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3325 Napisanych postów 4316 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 107831
No ok, rzeczywiscie roznica nieznaczna, a po roku to rozumiem ze chcialabys wiecej.

A napisz moze cos wiecej, jak dzialaliscie przez ten rok, jaki obraliscie cel (masa? redukcja?), co trener mowil, jak dieta/makro sie zmienialy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 112
Przed styczniem miałam rozkład 2000 kcal, Białka: 30%, Tłuszcze: 20%, Węglowodany: 50%. Przez 8 miesięcy była taka dieta, a od stycznia dieta 2000 kcal. 4 posiłki po 30 gr białka, 15 gr tłuszczu, reszta węgle. Ostatni posiłek po 30 gr białka, 15 gr tłuszczu.

Cel to masa.

Trener twierdzi, że zmiana jest kolosalna.




Zmieniony przez - agusia2721 w dniu 2022-05-05 18:40:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3325 Napisanych postów 4316 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 107831
A na tej masie i na tej diecie niezmienianej przez 8 miesiecy jak sie zmieniala waga/wymiary? Az ciekawa jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 112
W ogóle się nie zmieniła. Cały czas poruszałam się w podobnej wadze - 51-52 kg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenning cały tydzień

Następny temat

jaki trening wybrać?

WHEY premium