SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena planu treningowego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 14
Witam !
Chciałbym abyście ocenili mój nowy plan treningowy czy mógłbym go jakoś ulepszyć czy wszystko jest ok. Dodam że mam 15 lat i nogi to partia na której najmniej się skupiam. Jest to trening kalisteniczny i na razie nie chce się bawić w ciężary.
-Klata, biceps, triceps, plecy, barki(poniedziałek, środa, piątek)
1. Zwykłe pompki (4x25)
2. Podciąganie nachwyt (4x8)
3. DIPY (4x15)
4. Podciąganie podchwyt izometria (5x4)
5. Pompki diamentowe (4x10)
6. Pompki w podporze tyłem (4x15)
-Brzuch, nogi(wtorek, czwartek, sobota)
1. Brzuszki (4x35)
2. Przysiady (4x20)
3. Wznosy nóg prostych na drążku (4x10)
4. Wykroki (4x15)
5. Plank (4x1min.)
Liczę na odpowiedź ;D


Zmieniony przez - vaysik w dniu 2020-03-10 17:41:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777618
Jak chcesz się pobawić kalisteniką to nie ma co szaleć, nasz podstawowe ćwiczenia jak podciąganie na drążku czy dipsy więc śmiało można działać.
Jeśli jesteś w stanie wykonać 4 serie po 8 powtórzeń podciągania nachwytem albo 4 serie po 15 powtórzeń dipów to powiem szczerze, forma jest na prawdę dobra jeśli jesteś w stanie to wszystko wykonać.
Nie zaniedbuj nóg bo to jak by nie patrzeć to połowa ciała jak teraz je będziesz słabo trenował to później będą odstawać, ale jesteś młody więc rozumiem, że nóg nie chcesz trenować. Większość początkujących tak ma.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łapa- pomieszanie

Następny temat

Problem z brzuszkami - Ławeczka i Oparcie o łóżko

WHEY premium