SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena planu treningowego.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1121
Witam. Pisałem już parę razy w ostatnim czasie na tym forum, lecz były to pytania. Teraz chce wam przedstawić swój plan treningowy. I prosic o ewentualne poprawki. Celem moich treningów jest zrucenie brzuszka, ogolnie wagi oraz poprawa wyskoku( przy mojej wadze mam zasieg w ataku 315; blok 308)

Wiek: 16
Waga: 110
Wzrost: 194
Cel: Redukcja oraz zwiekszenie wyskoku

Dieta jest dziennie na poziomie nie wiecej niz 2500 kcal. Nie czuje sie głodny, lecz czasem brak energii, lecz planuje wspomagacz.
Stosuje ThermoSpeedExtreme: 2x dziennie: raz rano 30 min przed sniadaniem oraz 30 minut przed treningiem.

Poniedzialek: siłownia + 30 minut aerobów
Siłownia: Narazie mam tylko ławeczke w domu, lecz od sierpnia najprawdopodobniej bede chodzil na profesjonalna silke.

5x 12 (20 s przerwy; wszedzie tyle samo) wyciskanie na klatke
5x 12 rozpietka
5x 10 pompki
5x 25 brzuszki
5x 12 przysiady z sztanga

Wtorek: aeroby 30 minut + 50 brzuszków + 25 pompek

Sroda: To co poniedzialek

Czwartek: Aero 30 min + 50 brzuszków + 25 pompek

Piatek: To co poniedzialek

Sobota oraz niedziela raczej wolne, chodz gdyby trzebabyło znalazł bym czas sobota lub niedziela.

Godziny treningu zalezy jak mi pasuje z czasem.

Pytanko jedno mam: Jaki wspomagacz proponujecie? Czytalem coś o ActiveLab energo x 1000 tak mi sie wydaje. Czasami poprostu podczas biegu lub treningu nie ma sił.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Zamiast wspomagaczy proponuję zacząć porządnie ćwiczyć. Nie wiem od kiedy wyskok poprawia się 3 ćwiczeniami na klatę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1121
Cwieczenia na klatke sa po to, aby nie tracic miesni. Przy 2500 kcal czuje poprostu ze rece nie sa takie jak kiedys byly przy normlanym jedzeniu. A o wspomagaczach mam na mysli cos na pobudzenie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening nóg porada!!!

Następny temat

Pomoc w rozpisaniu treningu

WHEY premium