SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena planu początkującego.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3847
Witam wszystkich :) Chciałbym zebyscie ocenili mój trening i napisali co dodac do niego by dawał lepsze rezultaty.

Założyłem także temat w "Trening w domowych warunkach",lecz tutaj wkleje nieco poprawiony plan.Trenuje na sucho,treningiem domatora.

O mnie:
Wiek:16 lat
Waga:65kg
Wzrost:178cm
Biceps:29cm

Cel:Przygotowanie do późniejszych ćwiczeń na siłowni,poprawa siły i wydolności organizmu.


Try razy w tygodniu taki trening:

Pompki zwykłe 25 powtórzeń
Pompki z nogami wyżej 25 powtórzeń (górna część klatki)
Pompki z mniejszym rozstawem rąk 25 powtórzeń (ramiona i środek klatki)
Pompki tyłem 2x10 (triceps)/lub drążek(muszę sprawdzić narazie na ile mnie stać i ustalić serie itd. na drążku )

Razem 3x25 pompek + 2x10 na triceps

Sztangielki 4x8 zwykłe podnoszenie (bicepsy,mięśnie ramienne)
Sztangielki 2x8 podnoszenie sztangielki trzymanej nachwytem wzdług tułowia (mięśnieczworoboczne,boczne)

ABS 2 (wiadomo brzuch)

Narazie poziom A

Grzbiety 2x15

Wspięcia na palce(łydki)

Poniedziałek,Środa,Piątek wykonuje ten trening

We wtorek,czwartek i sobote biegam,skacze na skakance oraz rozciagam nogi i robie przysiady.

Co myślicie o tym?Czy trening jest całkowicie do d*py czy ujdzie?:) Wiem ze lekko to ulozylem ale nie posiadam znacznego stazu w jakimkolwiek treningu.

Dieta:Rano najczęsciej jajka bądz owsianke z rodzynkami i orzechami.Do szkoly bułki grachamki z jakąś wedlina.Obiad zwykly.Przed treningiem ryż + tuńczyk.Na noc jem twaróg.

Mam problem co do posiłku po treningu.Co polecacie?Narazie trenuje w domu i nie bardzo tez mam czas/ochote by jesc 2x ryz z tunem czy cyckiem.Moze banan z "czyms" tam jeszcze?

Pozdrawiam i czekam na odp.

Zmieniony przez - Drzewkoo w dniu 2008-05-11 15:15:16

Walka rozpoczęta...
Co nie zabije to wzmocni!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Tutaj masz kompletny plan domatora:
www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm

W Twoim planie co prawda wszystko jest jakby ujete ale z naciskiem na klate i bicepsa a co sie rzuca w oczy brak ud. Wspiecia to za malo jesli chodzi o nogi.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3847
Dzięki Iverson,bo Ty jedyny odpowiadasz na moje wiadomości Jutro chce zacząć juz jechac tym planem,więc z tąd ten pośpiech.Tego linka to znam nie od dziś,ale dzięki za uwagę,zaraz poszukam czegoś na uda.

P.S Przyznalem pierwszego w zyciu Sog'a

Zmieniony przez - Drzewkoo w dniu 2008-05-11 15:37:49

Walka rozpoczęta...
Co nie zabije to wzmocni!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Wrzuc wtedy plan z udami i sie zerknie co jeszcze do poprawki . Tak sie zlozylo ze rano chwile bylem w domatorach popisac i chyba tez trafilem na Twojego posta.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3847
A co powiesz na to żeby nogi robić w inny dzień?Wtedy byłoby to tak:
-bieganie (nie wiem ile to jest dokładnie to jest gdyz biegam wytyczona trasa-męcze sie po tym w miare)
-rozciąganie nóg
-przysiady 2x25 narazie
-wspięcia na palce 2x15

Zmieniony przez - Drzewkoo w dniu 2008-05-11 19:18:13

Zmieniony przez - Drzewkoo w dniu 2008-05-11 19:42:40

Walka rozpoczęta...
Co nie zabije to wzmocni!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dolna część klaty

Następny temat

Biceps pomocy

WHEY premium