SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena planu na mase dom/siłownia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3785
Płeć : M

Wiek : 22

Waga : 71

Wzrost : 179

Cel treningowy : Masa

Staż treningowy na siłowni : 3 lata ale sporo przerw

Uprawiane inne sporty :

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : siłownia + gryf łamany, hantle i ze 40 kg obciążenia w domu

Dieta : Staram się

Przeciwskazania medyczne : Brak

Zażywane suplementy : Brak

Ostatnio przerabiany plan: Split 2x każda partia w tygodniu

W domu mam warunki do robienia bicepsa tricepsa i barków a na siłowni pasowałoby robić tylko nogi plecy klatka. Chodzi też o to, że w domu ogólnie lepiej mi się ćwiczy ( czytaj: większa motywacja ) i nie chce rezygnować z ćwiczeń domowych. Starałem się to jakoś pogodzić i wyszło mi takie coś

Pon (siłownia)
- Plecy ( Podciąganie, Mc )
- Klatka ( poręcz, płaska )
- Triceps ( prostowanie na wyciągu )

Wtorek ( Dom )
- Barki ( unoszenie nad siebie i przed siebie )
- Biceps ( neutralny i podchwyt hantlami )
- Łydki (unoszenie na schodach z obciążeniem )


Czwartek (siłownia)
- Klatka ( poręcz, skos )
- Plecy ( Podciąganie, wiosło )
- Przysiady

Piątek lub Sobota (Dom)
- barki
- biceps
- triceps ( francuz gryfem )
- łydki

Ilość serii i powtórzeń to już sobie dobiore sam bo nie wiem jak z formą po 2 miesiącach przerwy
Czekam na opinie



Zmieniony przez - Fornal89 w dniu 2011-07-26 11:18:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Fornal89

Najbardziej pomoze jak napiszesz cieżary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad,,martwy, wyciskanie)??

pozwoli zobaczyc twoj poziom wytrenowania , mozliwosci , potzreby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Nie lepiej zrobić FBW 3x w tyg ? i chodzić normalnie na siłownie ?

Poczytaj
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862 

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3785
dzięki spaiter. FBW zaczynałem przygodę z siłownią a to było dawno więc w sumie czemu nie wrócić do tego. Tomasz1405 też dzięki za przynajmniej zawarcie głosu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Fornal89

ty szybki i wsciekly dopiero razem powiedzielismy zdanie, odpowiedz na pytania które ci zadałem, FBW to szkielet propozycja spitera jak njabradziej ok system, ale jaki plan to bedzie zalezało od kilku czynników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3785
Sęk w tym, że nigdy nie robiłem przysiadu ( brak stojaka na siłowni przez co musiałem podnosić gryf z ławki do wyciskania :P ) i mc tak na dłuższą metę tak więc szału nie ma gdy wykonuje te ćwiczenia. Na razie... :). Wyciskanie leżąc to serie robiłem chyba coś koło 55kg mniej więcej. Nie pamiętam już bo małą wagę przykładam do cyferek na krążkach :). Pojawił się nowy problem a mianowicie to, że siłownia jest do 14 tam gdzie mieszkam. To trochę wcześnie jak na mnie żeby robić trening o 13 najpóźniej. No ale chyba przez sierpień muszę to przeboleć bo od września będzie już do 19. Ogólnie do tego FBW tak się trochę zrażam bo już trochę bawie się w te klocki i wydaje mi się, że po 1 ćwiczeniu na nogi plecy klate i barki średnio na mnie podziałają ( bicem i tricem narazie się nie przejmuje ). Fakt, że są to złożone ćwiczenia no ale jednak troche grymasze :P ale może tylko mi się wydaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26955
Uwierz, wydaje ci się, przekonasz się o tym zwłaszcza jak już wejdziesz na słuszne obciążenia.

Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od ciebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Fornal89

Jeżeli to bedzie prawidziwe FBW to bedziesz miał dość bo treningi beda bardzo ciezkie, dlatego napisałem ci żebys nie uciekał , skoro nie masz doswiadczenia w tym temacie akurat, to ogarnij plan i wklej go ludzie sie wypowiedza, cos sie zasugeruje lub zmieni

żebys nie cwiczył jakims bohomazem a tego pełno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3785
A:
Przysiady 3x12
Martwy Ciąg 3x12
Płaska 3x12
Wyciskanie sztangi nad głowe 3x10

B:
Przysiady 3x12
Podciąganie 3xmax
Pompki na poręczach 3x10
Unoszenie gryfu przed siebie 3x1o

i powiedzmy raz na tydzien w domu na bic 2 ćwiczenia i 1 na trica

Co Ty na to Tomaszu :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
Fornal89


"Ostatnio przerabiany plan: Split 2x każda partia w tygodniu "

no i...co sie stalo?

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3785
pytasz czemu przerwałem czy jakie miałem efekty??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka piersiowa - brak przyrostu

Następny temat

Przeładowanie.. ?

WHEY premium