SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena planu na Redukcje 6 tyg.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Wiek 23
Wzrost 196
105 kg
On 4 rok
Trening 4-5x PP
Dieta
Dt 250/760/70
Dnt 250/200/140
Stan zdrowia: zerwana klatka, zrotowana miednica
Z natury Chudy, ciezko o mase, bf dobry, Krata przeswituje


Sprawa wyglada tak:
Leci obecnie 750 test, 400 dd, zaczynam ostatnie 5 tyg masy, wrzuce mete jesli bedzie Z bebechami I apwtytem OK to zostawie. Pozniej 2 tyg przerwy, odpoczynku. I planuje 6 tyg redukcji , pozniej wyjazd za granice na wczasy 2 tyg, Po powrocie dojsc do stanu sprzed wyjazdu Ew cos poprawic I pewnie mostek 2 msc i pomysle nad offem o ile ma to sens lub znow masa, nie planuje W przyszlosci ruszac wiecej srodkow niz test solo procz paru butli npp W zapasie. Do Sedna, Redukcja przejscie na 500 cypio+600 master e I tu rozkmina czy dodawac t3 na 3 tyg , zejsc przed wyjazdem, bujnac Tanczyce I wsio czy sam test master(dawki powinny byc OK?) mastera przedluze do 12 tyg(mam 60 ml mast e) . Mam jeszcze 20ml mastera Propa(pomysl jak wykorzystac?) ia? Mam letro W szafce I nic nie chce dokupywac Ogolnie na wyjezdzie nie widze t3 gdyz wpadnie 2 tyg bez treningu I sporo imprezowania, Wiec miecho by Polecialo . (wszystko dla Ludzi I jestem swiadomy gdyby Ktos sie cxepial :) )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94424 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
na 3 tyg bym sobie odpuścił to t3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
6 tyg moj Blad. Tylko skoro na masie do takich wartosci BTW dochodze to, czy potrzebne te t3? Pozniej W Wakacje Dalej leciec na master dla Samopoczucia I utrzymania formy ale okres bedzie luzniejszy I jak to bedzie wygladac po odstawieniu go. I jak Z tym masterem kombinowac by bujal sie te 6 tyg . Czy wgl bez letro sie obejdzie przy 500 testa? Na masie 750 testa mam estro wybite I czuje sie Wtedy najlepiej choc W redu to, utrudnia no ale I tests bedzie mniej



Zmieniony przez - Creative w dniu 2018-03-30 21:33:28

Zmieniony przez - Creative w dniu 2018-03-30 21:35:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamagra Oral Jelly

Następny temat

Problem po enan + meta !?

WHEY premium