SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena planu ( początkujący)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3077
Witam jestem po artroskopii trochę się zalałem i chciałbym to zgubić i wyciągnąć mięsień na "wierzch" Dieta już jest ustalona teraz tylko ćwiczenia od jutra chcę iść na siłownię myślę by chodzić co 2 dni czyli
Pon>śr>pią>nd>wt> i tak dalej a w przerwach od siłowni zabrać się za odrabianie kondycji na rowerze rano na czczo i spalenie sadełka.

1.Klatka Piersiowa + Biceps:
-Wyciskanie hantli na ławce płaskiej 3x12
-Wyciskanie hantli na ławce skośnej góra/dół 3x12
-Rozpiętki na ławce 3x12
-Unoszenie ramion na modlitewniku 3x12
-Unoszenie sztangielek siedząc 3x12
-Unoszenie sztangielek w chwycie młotkowym siedząc 3x12
-Unoszenie przedramienia jednorącz 3x12

2.Plecy + triceps
-ŚCIĄGANIE DRĄŻKA WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM nachwytem do klatki 3x12
-ŚCIĄGANIE DRĄŻKA WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM nachwytem do karku 3x12
-PRZNOSZENIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 3x12
-Ściąganie oburącz linki wyciągu 3x12
-PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA 3x12
-POMPKI NA PORĘCZACH 3xMax

3.Barki + Nogi
-Wyciskanie sztangielek nad głowę, siedząc 3x12
-Wznosy ramion w opadzie tułowia 3x12
-Odwrotne rozpiętki (na maszynie) 3x12
-Prostowanie nóg na maszynie 3x5
-zginanie nóg na maszynie 3x5
-WSPIĘCIA NA PALCE W SIADZIE/STOJĄC 3x8

w dni wolne od siłowni ćwiczenie brzucha A6W (chyba) + rano rower
co myślicie o takim planie ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 458 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13618
Ankieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3077
Wybacz mój błąd

Waga :75

Wzrost :183

Cel treningowy : zgubienie nadmiernego balastu + wyciągnięcie mięśni na "wierzch"

Staż treningowy na siłowni : można powiedzieć że 3 miesiące ale to z dużą przerwą ;/

Uprawiane inne sporty : Piłka Nożna( obecnie kontuzja więc nie gram już jak na razie)

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : FULL siłownia

Dieta : http://www.sfd.pl/Dieta_po_artroskopii_-t870650.html

Przeciwskazania medyczne : kolano jestem po zabiegu artroskopii więc musze odbudować mięsień. Ciężar to MAX 10KG

Zażywane suplementy : mam zamiar kupić ( Glikozamina + Białko + spalacz) posiadam Omega3+Witaminy

Ostatnio przerabiany plan: Nic

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 39811
czy znasz DOKLADNE zalecenia lekarza-specjalisty?co mozesz,czego nie mozesz,a co powinines robic,aby poprawic swoj stan?

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Specjalista Ortopeda zalecił mi jazdę na rowerze to chce zrobić w dni bez siłowni , co do siłowni pytałem sie i powiedział że owszem mogę wzmocnić mięsień i odbudować lecz zaleca mały ciężar powiedział że do 15 a ja napisałem że do 10 MAX ponieważ nie mam więzadła a czeka mnie rekonstrukcja , nie chcę obciążać kolana więc dobierałem ćwiczenia w siadzie lub leżeniu by jak najmniej ta noga była obciążona dodam że na początku będę chodził na siłkę z jedną kulą oczywiście przy ćwiczeniach będzie odkładana na bok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
I jak plan może być ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 39811
Twoj plan,to porazka i zawsze tak jest,jak ktos taki jak TY bierze sie za jego ukladanie!

nie wiem,co ci doradzic.
to forum zajmuje sie ZDROWYMI osobnikami.

Ty potrzebujesz specjalistycznego planu z elementami rehabilitacji.

poszukaj fachowca-NIE NA FORUM!

Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2012-07-01 23:32:30

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
W tym cały sęk że na specjalistę mnie nie stać ;/ dlatego posiłkuje się forum ;/ jeśli nie macie pomysłu trudno poszukam pomocy na innym forum

Zmieniony przez - Kubinho7 w dniu 2012-07-01 23:39:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
powodzenia :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

a

Wheya