SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena planu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19
Witam.

Mierzę 190 cm, ważę 76 kg oraz mam 18 lat. Generalnie mimo, iż dużo jadam wolno przybieram na wadze. Narazie w poniedziałek i czwartek gram w siatkówkę, w sobotę pływam a w środę i niedzielę biegam. Zamierzam dołożyć trening aby wyrobić sobie mięśnie. Z tego co czytałem to dobry będzie trening Mawashiego (z wyłączeniem treningu na nogi, bieganie powinno wystarczyć), a ja nie mam obecnie czasu na siłownię. Chcę go włożyć we wtorki i piątki. Co do diety to narazie myślę jedynie o zdrowym odżywianiu. Bez fast foodów, słodyczy itp. Czy macie jakiekolwiek pomysły co można poprawić w tym planie?

Pozdrawiam.
Matex222
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 17188 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47902
Trening FBW z ćwiczeniami wielostawowymi jak przysiad, drążek, wyciskania itp.
Skoro chcesz przytyć to dieta zbilansowana, www.potreningu.pl oblicz zapotrzebowawnie, z tematów podwieszonych poczytaj co jeść i kiedy, no i dlaczego :) Bieganie nie wystarczy na nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8904 Napisanych postów 152287 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1199202
j/w jak juz podchodzisz do treningu powaznie, to nogi wypadaloby robic rowniez porzadnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu na mase.

Następny temat

Jak w szybki sposób spalić tkankę tłuszczową na brzuchu?

whey deli