SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena odżywiania i sylwetki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26
Witam, mam taką małą prośbę. Otóż proszę Was abyście ocenili czy sposób w jaki się teraz odżywiam jest dobry, czy może jednak powinnam zastosować jakąś dietę, zmienić swoje nawyki żywieniowe. Napisałam tutaj bo wydaję mi się, że znacie się na rzeczy i będziecie potrafili mi doradzić. Sama nie chce nic zmieniać ani wprowadzać w swojej diecie, bo jestem kompletnie zielona w tym temacie, a nuż jeszcze zrobię sobie krzywdę

Płeć: Kobieta
Wiek: 18 lat
Waga: 54 kg
Wzrost: 163 cm
Obwód klatki piersiowej: 80 cm
Obwód w talii: 62 z
Obwód w pasie: 67 cm
Obwód ramion: 91 cm
Obwód uda: 47 cm
Obwód łydki: 33 cm
Obwód w biodrach: 89 cm

Aktywność fizyczna: raz w tygodniu godzinna jazda na rowerze, raz w tygodniu basen 60 długości 25metrowych stylem klasycznym bez zatrzymywania się, lekcje wychowania fizycznego w szkole.

Odżywianie : I śniadanie godzina 6.30 - 1 banan, mała garstka rodzynek, dwie szklanki mleka, dwie garści płatków kukurydzianych Corn Flakes; II śniadanie godzina 11.00 jabłko lub jogurt lub banan; obiad godzina 15.30- różnie zależy co akurat jest ugotowane, jednak do każdego obiadu zjadam surówkę lub jakąś sałatkę warzywną. Jeśli chodzi o obiad to nie zjadam jakiś dużych porcji. Zawsze przed wcinam jabłko. Do godziny 18.00 zjadam czasami jakiś jogurt albo owoce, wypijam szklankę mleka. W ciągu dnia wypijam ok. 2 litrów płynów ( w tym woda i mleko, maślanka).
Stan zdrowia: zdrowa jak ryba :)
Stosowane preparaty na odchudzanie: brak
Stosowane wcześniej diety : raczej nie
Dodatkowe informacje: nie pijam alkoholu, nie pale papierosów, nie jem chleba (odzwyczaiłam się już dawno, ale jeśli już jakiś zjem to tylko razowy), coś słodkiego jem tylko w niedziele (kawałek ciasta, jakieś ciastko).

Z góry dziękuje za odpowiedzi




Zmieniony przez - PuffGirl w dniu 2009-05-27 17:19:34

If home is where the heart is, where do you go when you don't have a heart?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18821
a jaki masz cel? chcesz schudnąć? waga do wzrostu raczej dobra

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26
Ogólnie rzecz biorąc chciałam się dowiedzieć czy czegoś nie brakuje w mojej diecie, czy powinnam wprowadzić jakieś elementy, których nie ma w produktach spożywanych przeze mnie na co dzień. Czy przy takimi trybie życia jaki prowadzę mój sposób odżywiania jest dobry czy może powinnam coś dodać lub z czegoś zrezygnować. Jeśli chodzi o odchudzanie to raczej nie ma zastrzeżeń. Jedynie chciałabym troszeczkę wyszczuplić nogi. Próbowałam biegać ale przez to moje łydki nie stawały się smukłe tylko masywne, a o to mi nie chodzi. Co do jazdy na rowerze to rzeczywiście widać jakieś efekty jednak chciałabym abyście polecili mi coś jeszcze.

Zmieniony przez - PuffGirl w dniu 2009-05-27 17:35:54

If home is where the heart is, where do you go when you don't have a heart?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
kuleje ta dieta przede wszystkim wywal corn flakesy zastąp owsianymi daj rodzyni do tego i orzechy koniecznie najlepiej włoskie

na II sniadanie lepiej zrobić jakąs sąłatke z kurczakiem warzywami i oliwą lub serek wiejski z warzywami i oliwą bądź z orzechami

Co po godzinie 18 nie można jeść gdzie tgo się naczytałaś?? gdzie w twojej diecie są tłuszcze ?
gdzie jest białko ?

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26
Więc co mogłabym jeść, aby wzbogacić swoją dietę w tłuszcze i białko? Nigdzie się tego nie naczytałam po prostu tak jakoś już mam, taki nawyk, że nie jem po tej godzinie i prawdę mówiąc wcale nie jestem głodna ( a co to źle? )

If home is where the heart is, where do you go when you don't have a heart?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
proszę poczytaj na przykład 10 wskazówek żywieniwoych masz to w postach podwieszonych artykuł ten wyjaśni Ci z czego powinny składać się posiłki i co zawierać

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja-brzuszek

Następny temat

Dieta na masę do sprawdzenia

WHEY premium