SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena jadłospisu

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6
Witam Was serdecznie :)
Wiele czytałam, szukałam i w końcu zaczęłam zdrowsze życie. Nie chcę dać się zwariować więc nie liczę kalorii itp., jednak prosiłabym Was o ocenę mojego przykładowego jadłospisu. Może rzucą się Wam w oczy błędy (zarówno jeśli chodzi o posiłki, ich godziny itp.) których nie dostrzegam jako laik ;)
Wysiłek 5 dni w tygodniu (zazwyczaj ok. 40 minut - ćwiczenia Chodakowskiej lub Mel B).
Zależy mi zarówno na zdrowiu, jak i na zrzuceniu kilku kilogramów (ok. 5kg) i zarysowaniu sobie delikatnych mięśni. A więc tzw. figurka fit ;)

Jadłospis:

Śniadanie (godz. 8.00):
owoc (jabłko lub 2 małe brzoskwinie lub gruszka)
4 łyżki płatków owsianych gotowanych na wodzie, wymieszanych z:
łyżka jogurtu naturalnego, łyżka miodu, 5 orzechów laskowych, 5 orzechów włoskich, łyżka pestek dyni, łyżka otrębów owsianych, łyżka zarodków pszennych.

II śniadanie (godz. 12.00)
blenduje: 3 łyżki jogurtu naturalnego, pół awokado, 4 garście szpinaku, jabłko, pomarańcz
lub jeśli jestem poza domem
jabłko, 4 śliwki, mały jogurt naturalny

obiad (godz. 15)
Pół torebki kaszy gryczanej, sałata z pomidorem i papryką (+ łyżeczka oliwy, pieprz, sól), pierś z kurczaka lub indyka
lub jeśli nie mam ochoty na mięso
cała torebka kaszy gryczanej (lub ciemnego ryżu) z sałatką jak wyżej

podwieczorek (godz. 18.15)
Jogurt naturalny

trening (19.15-20.00)


kolacja (godz. 20.30)
2 kromki razowego chleba, chudy twaróg i pomidor
lub
sałatka z puszki tuńczyka, jajkiem, pomidorem i sosem (2 łyżki jogurtu naturalnego, łyżeczka musztardy)
lub
szklanka fasolki szparagowej polana opakowaniem serka wiejskiego
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj , warto poczytać ,tam znajduje się odpowiedź

https://www.sfd.pl/-t752315.html - co jedzą Ladies
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6
Czytałam to gdy układałam własny jadłospis :) teraz byłabym wdzięczna za ocenę konkretnie tego, co ułożyłam i stosuję na podstawie takich ogólnych informacji, do których link podałaś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
otręby wywal. hm... hm.. na moje oko duzo nabiału. Może zamiast tego jogurtu naturalnego jajko gotowane?
Wrzuć to najlepiej w kalkulator na potreningu.pl

Zmieniony przez - czikita007 w dniu 2014-08-24 15:41:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Czikuś jaki ekspert fju, fju.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

troszkę porad potrzebuję

Następny temat

Zanik talii

WHEY premium