SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena i zmiany w diecie , prosze o pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 59
1. 25g masła orzechowego bez soli i cukru + 100g płatków

owsianych

2. 150g chudej wołowiny(kurczak) + 10ml oleju lnianego + 100g ryżu(kasza

gryczana,makaron) = 1 torebka + warzywa(bez ograniczen)

3. 150g piersi z kurczaka + 10ml oleju lnianego + 100g ryżu(kasza

gryczana,makaron) + warzywa=1 torebka +warzywa(bez ograniczen)

4. 150g piersi z kurczaka + 100g ryżu (kasza gryczana) + warzywa(bez ograniczen)

5. 150-175g chudego(półtłusty) twarogu + 10ml oliwy z oliwek lub orzechów +

warzywa pomidor, ogórek, papryka

Jak mam zamienic ten 3 posilek , bo jak juz tego kurczaka i ryz jako 2 i 4 posilek to juz nie chce mi sie patrzec nawet na tego kurczaka , podane wyzej produkty dotycza dnia treningowego , natomiast jesli chodzi o dzien nie treningowy omijam 4 posilek , robie dobrze ? Jak zwiekszyc lekko kalorycznosc ? Co zamienic ? Nie chce jesc na sile , bo potem zarowno na trening jak i caly dzien czuje sie ociezaly i "zamulony" i nie mam na nic ochoty ani sily . Oczekuje na jakies sugestie/zmiany odnosnie dietki , dodam ze jestem ekto
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7076 Napisanych postów 76978 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 643848
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 888 Napisanych postów 11107 Wiek 1 rok Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 188592
Wyrzuć z jadłospisu masło z orzeszków ziemnych ponieważ :http://potreningu.pl/articles/1506/smieciowy-produkt-ktorym-zajadaja-sie-sportowcy-wierzac-ze-jest-zdrowy . Także wypełnij i wstaw pełną ankietę z linku co wstawił Flex.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięso na gulasz, Kraina mięsa

Następny temat

Dieta redukcyjna do kontroli.

FuckBaton