SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena i pomoc w Planie na redukcję.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 250
Witam. Mam 21 lat 171 cm wzrostu i 80 kg wagi. Od miesiąca zacząłem chodzić na siłkę a od tygodnia ćwiczę ACT 3 razy w tygodniu. Już jakieś tam efekty widzę, lecz brakuje mi dobrej diety, która jest najważniejsza.

Wykupiłęm abonament miesięczny na dietę ale nie jestem zbytnio z niej zadowolony. Chciałbym aby składniki w tych posiłkach nie były tak powrzucane że raz je wykorzystam a później nie mam co z tym zrobić.

Chciałbym też aby ktoś mi pomógł ułożyć dietę uwzględniając mój trening na siłowni o godzinie 14 w pon-śro-piątki.

Tutaj przykładowa dieta z dwóch dni . Jak obliczyłęm moje zapotrzebowanie wynosi 2400 .



https://bundles.sfd.pl/ Uploaded with ImageShack.us" data-lightbox="zdjecie" data-title="https://bundles.sfd.pl/ Uploaded with ImageShack.us">https://bundles.sfd.pl/ Uploaded with ImageShack.us" alt=""/>




Uploaded with ImageShack.us


Moja sylwetka:


Uploaded with ImageShack.us
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5372
Boże ile tego nawalili ^^ zrób tak jedz codziennie warzywa i owoce, rano płatki owsiane + mleko + orzechy włoskie , na 2 śniadanie (przed treningiem) np. piers z kurczaka + ryż biały. to samo po treningu. Potem możesz zjeść rybę z kromką chleba czy z malą ilością węgli typu ryz kasza makaron, + oliwa z oliwek i na wieczór twaróg. aha i za mało tych kcal

Współczynnik BMR 1880.31
Aby utrzymać wagę
Kalorie 3243.53
Węglowodany 55% 1783.94kcal = 445.99gram
Białko 15%% 486.53kcal = 121.63gram
Tluszcz 30% 973.06kcal = 108.12gram

tutaj odejmij z 400-500kcal na początek i dodaj jakieś aeroby czy interwały co 2 dzień na przemian z silownia

Zmieniony przez - zenek123121 w dniu 2012-08-11 11:24:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 250
Właśnie za bardzo to ,, wykwintnie'' rozpisali :) W Liscie produktów wychodzi 55 artykułów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5372
i tak musisz dodać kcal to za szybko nie wolno spalać tłuszczu z powodu że organizm nie lubi szybkich zmian, odezwie się efekt jojo lub inne gorsze dolegliwości, kase wydałeś no co szkoda i żyje się dalej zrób sam diete i daj do oceny,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 250
ok, postaram się coś wyskrobać :) Ale mam uwzględnić te proporcje co wyżej wypisałeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 235 Wiek 73 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4481
Pitersons
Właśnie za bardzo to ,, wykwintnie'' rozpisali :) W Liscie produktów wychodzi 55 artykułów.


Zastanawiałem się nad kupnem tej diety, dobrze że tego nie zrobiłem ze względów zdrowotnych. To jest jakaś masakra, powinni też brać pod uwagę zasoby portfela. Zresztą nic innego się nie można spodziewać, ponieważ jest wysyłana przez automat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 250
Dokładnie. Lepiej się samemu uczyć układać diety z pomocą uprzejmych ludzi na forum i wg uznania swojego niz pakować pieniądze w błoto :) Ehh muszę przetrawic te 5 dych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 250
Proszę do oceny mój plan :) Trochę mam lipę bo o 13 z domu wychodzę o 14 zaczynam gdzieś trenować .Za nim się pozbieram, wezme prysznic o 16 wracam. I po 17-ej jestem w domu więc jest dziura czasowa z żywieniem stąd próbowałem wcisnąć coś ,, na droge " Nie wiem czy nie za dużo białka a mało węglowodanów ?



Uploaded with ImageShack.us

Zmieniony przez - Pitersons w dniu 2012-08-11 15:54:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

migdały i wrzątek a o3

Następny temat

Dieta+Suple cel masa/redukcja fatu

WHEY premium