SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena górnych partii

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 13 Wiek 43 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 68
Witam , siedzę tu dość długo ale tylko z ukrycia podglądam wpisy , prowadzi mnie mojej mąż od dwóch lat. Potrzebuje opinii od innych kobiet które siedzą w temacie bo jednak tylko mąż cały czas ocenia moja sylwetkę i wiecznie mi mówi że jest bardzo dobrze jak na dwa lata pracy , ale mąż jak to mąż może nie być do końca szczery więc chciałabym was zapytać. Jest dobrze jak na dwa lata pracy ? .
35 lat 49kg 158 cm - ćwiczę tylko w domu na hantlach i gumach oporowych

Zmieniony przez - mamaleosia w dniu 2020-04-30 20:36:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1833 Napisanych postów 4897 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69700
Podoba mi się to, że twój wiek się zmienia za każdym razem jak zakładasz nowy wątek ... Tu piszesz, że masz 35 lat, a w wątku założonym w styczniu tego roku podałaś, że masz 41 lat
Żeby było ciekawiej uzupełniłaś ankietę jeszcze we wrześniu 2019 i wtedy podałaś 37 lat
3

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 13 Wiek 43 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 68
Julietta
Podoba mi się to, że twój wiek się zmienia za każdym razem jak zakładasz nowy wątek ... Tu piszesz, że masz 35 lat, a w wątku założonym w styczniu tego roku podałaś, że masz 41 lat
Żeby było ciekawiej uzupełniłaś ankietę jeszcze we wrześniu 2019 i wtedy podałaś 37 lat
hehe , nie to nie tak jak wygląda :) Konto mam tutaj tak tylko do podglądania informacji i tematów a tez sporo koleżanek które tez próbowały , próbują cos tam zmieniać w sylwetce i kilka razy jak pisałam jakis temat to dla którejś koleżanki tylko w formie zadania pytania bo im się profilu nie chciało zakładać :) to tylko tak dla wyjaśnienia dziwnie wygladającej sytuacji .Ech te kobiece szpiegowskie zacięcia :) pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4533 Napisanych postów 8284 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 203301
Plecy i brzuch wyglądają fajnie, szkoda ze nie wrzucilaś zdjęć pełnej sylwetki

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Moderator
Ekspert
Szacuny 1878 Napisanych postów 10919 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 583544
Widać że na plecach kawał mięsa siedzi. Proporcje ciężko ocenić z takich puzzli.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaopatrzenie kaloryczne

whey deli