SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena efektów 2 miesięcznego treningu SPLIT

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 305
Witam,

Chciałbym poddać ocenię zmianę swojego wyglądu po 2 miesięcznym splicie.

Mój plan treningowy był następujący:

Poniedziałek:

Nogi:
- ćwiczenie mięśni ud na prasie
- przysiady ze sztangielkami
- wykroki z hantlami
- unoszenie stóp ze sztangą ułożoną na udach
- wspięcia na palce jednonóż stojąc

Brzuch:
- skłony tułowia na ławce skośnej
- skłony tułowia z przyciąganiem kolan na ławce
- unoszenie nóg leżąc na ławce poziomej

Wtorek:

Klatka:
- wyciskanie sztangi leżąc na ławce poziomej
- wyciskanie sztangi leżąc na ławce poziomej wąsko
- wyciskanie sztangi leżąc na ławce dodatniej
- rozpiętki na ławce poziomej
- przenoszenie sztangielki za głowę leżąc na ławce poziomej

Barki:
- podciąganie sztangi do brody stojąc
- boczne unoszenie sztangielek

Czwartek:

Plecy:
- wiosłowanie sztangielką w opadzie tułowia
- wznosy barków ze sztangielkami – szrugsy
- wiosłowanie sztangą leżąc przodem na ławce dodatniej nachwytem

Brzuch
- skłony tułowia na ławce skośnej
- skłony tułowia z przyciąganiem kolan na ławce
- unoszenie nóg leżąc na ławce poziomej

Piątek:

Biceps
- uginanie przedramion ze sztangą prostą, podchwytem, stojąc
- uginanie przedramion ze sztangą podchwytem, na modlitewniku
- uginanie przedramion z supinacją ze sztangielkami siedząc

Przedramiona + mięśnie naramienne
- uginanie nadgarstków ze sztangą, podchwytem
- obracanie przedramion ze sztangielkami
- wyciskanie francuskie sztangi nachwytem, leżąc
- wyciskanie "francuskie" sztangielki jednorącz leżąc

Jeśli chodzi o dietę to na początku trochę zredukowałem, a teraz jestem na dodatnim bilansie kalorycznym.

Uważacie, że efekty jak na tego typu trening są w moim przypadku miarodajne?

Pozdrawiam,

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777651
Jak na taki okres czasu to efekty są bardzo fajne. Choć to w dużej mierze zależy od diety , ale poszło całkiem dobrze.
2

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
Specjalista nie jestem ale swiatlo robi swoje. Na pierwszym zdjeciu nie widac definicjii bo kat padania swiatla itp. Na drugim masz dobrze oswietlona sylwetke.

Mimo to widac ze oponke zzuciles troche.



Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2016-09-25 21:50:40

Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2016-09-25 21:51:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1072
Troche malo cwiczen na plecy. Jak jestes teraz na masie brzuch wystarczy robic raz w tygodniu. Dodalbym 1 cwiczenie na nogi i 1 cwiczenie na barki. Progres jak najbardziej ok.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777651
Ale już sam obwód pasa i wygląd barków pokazuje, że nie zmarnował tego okresu. Trzeba ciągnąć dalej
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Efekty widać gołym okiem, mimo innego światła. Ale ja proponuję dokonywac pomiarów pasa i wagi, a zdjęcia sobie cykać co kilka miesięcy. Wtedy te zmiany będą bardziej widoczne.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 305
Z 76 kg zredukowałem do 71,5 kg, a teraz podbijam delikatnie masę po pozbyciu się tkanki tłuszczowej, którą byłem zalany. W pasie zszedłem 2 - 2,5 cm, klatka + 2 cm, bic + 1,5 - 2 cm, uda + 1,5 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Rotuj kaloriami to możliwe, że pozbędziesz sie jeszcze pewnej ilości tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym budowaniu masy.

W dni treningu bilans na lekki plus, a w dni wolne minus. Deficyt wprowadzaj z restrykcji węglowodanów. Białko i tłuszcze na stałym poziomie.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 305
Teraz, mam zamiar zrobić 1-2 tygodnie na regenerację, w czasie przerwy 2h dziennie basen + dieta. Później powrót. Będzie ok?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 4-5 dni pracy 3-4 dni wolnego

Następny temat

Co dalej?

WHEY premium