SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena diety redukcyjnej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 89
Witam, proszę was o skorygowanie mojej diety redukcyjnej.
Sytuacja jest taka że jestem na diecie trzeci miesiąc plan treningowy, diete i suplementacje miałem ułożoną przez trenera personalnego i schudłem z 87 na 75 kg i teraz waga stanęła w miejscu i od nowego miesiąca chce zacząć diete z innymi suplementami i trochę inaczej ułożoną . Więc tak :

ŚNIADANIE
Płatki owsiane z garścią orzechów na wodzie kokosowej (zawartość tłuszczu ok2%)
Banan
2 SNIADANIE
dwie kromki chleba pełnoziarnistego z szynką z indyka
odżywka białkowa 30g
jabłko
OBIAD
pierś z indyka na patelni grilowej lub filet z dorsza
kasza jeczmienna/kuskus/ryż ciemny
warzywa na parze/surówka z różnych warzyw
KOLACJA
serek wiejski z niską zawartością tłuszczu/chudy twarożek lub tuńczyk z puszki
surowe warzywa
kanapka chleba musli z chudą wędliną

Po podliczeniu wszyskich gramatur i składników odżywczych tych produktów wyszło mi
około 1700kcal
140 g białka
230 węglowodanów
40g tłuszczu

Robie 3 razy w tygodniu trening siłowy i 3 razy cardio + jakieś 2-3 razy w tygodniu basen + sauna dla relaksu
Mam 21 lat, 179cm wzrostu i tak jak pisałem 75 kg, pracuje lekko fizycznie ale tak czy siak robie dziennie jakieś 5-6 km pieszo
Z suplementów biorę izolat białka, bcaa przed i po treningu, animal cuts na czczo i po treningu oraz omega 3 i witaminy

Proszę o jakieś rady, wskazówki i jakieś korekty tego planu, chciałbym zrobić ostatni miesiąc redukcji na maksymalnych obrotach z jakimiś fajnymi efektami.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
https://www.sfd.pl/-t922822.html w takiej formie wrzucamy diety, razem z ankietą działu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VLCD - plan

Wiecej