SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena diety na rzeźbę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2792

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Płeć

mężczyzna

Cel

rzeźba

Waga

81

Wzrost

187

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

17%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

8:30-14/15 szkoła, 17:30-19:10 trening, śpię 00:30-6:30

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

3 razy w tygodniu siłownia

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

-

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

-

Stosowana lub planowana suplementacja

-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 55 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 509
Witam, od 4 miesięcy ćwiczę na siłowni. Niestety dopiero teraz zebrałem się na stworzenie diety dla siebie. Pomyślałem, że na rzeźbę będzie dla mnie idealna. Nie chce ani schudnąć ani przytyć. Ważę 81kg, mam 17 lat i 187cm wzrostu. Mam nadzieję, że doradzicie :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191472
Kup kreatyne mono bierz 5 gram po śniadaniu i 5 gram po treningu , białko SFD WPC do jako dodatek do potraw. O tej porze roku dobrze dać wit.D 5tys do śniadania , wit.C na noc 1-3 gram .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Zanim ktoś wpadnie i będzie doradzał, to od razu daj zdjęcia sylwetki przód, bok tył w pozycji neutralnej oraz wypiskę z tego jaki masz trening ilość serii i powtórzeń oraz ciężar jaki dźwigasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 55 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 509
Niestety właśnie idę do znajomych więc zrobię to dopiero jutro :/ Gdybyś mogła jeszcze mi powiedzieć jak zrobić tą wypiskę i co oznacza w pozycji neutralnej? xd Bez napinania?


Zmieniony przez - disclosure w dniu 2015-11-21 18:36:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191472
Jeśli będziesz poprawiał jadłospis wyrzuć orzeszki ziemne , dodaj ryby tłuste jak śledź,makrela czy łosoś . Zdjęcie wrzuć bez napinki :)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 55 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 509
Tutaj zdjęcia :D







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191472
Jeśli wyrzuciłbyś z diety przetworzone produkty jak kanapki i zmniejszył ilość węglowodanów i przerzucił jej w porę potreningową dużo by zmieniło w sylwetce. Jeszcze napisz jak z treningiem ?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 55 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 509
Mój plan to 5x5 Bill Star. Stwierdziłem, że lepiej będzie jak wezmę gotowy plan niż gdybym miał układać sam xd Kanapki będę robione przeze mnie, nie będą kupowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 55 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 509
ref
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 55 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 509
ref
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 561 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14924
Czemu ma wyrzucic orzechy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 151 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6180
Nie orzechy a "orzeszki" ziemne ;), a czemu to już musisz sobie wygooglować ;).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cheat dayS ( 2 razy w tygodniu )

Następny temat

Spalone kalorii podczas treningu na orbitreku

Wiecej