SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Ocena diety+poprawka(pomoc)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 380
Siemanko chciałbym abyście ocenili moją dietę!

Waga: 101
Wzrost: 176 cm
Cel: 78/81kg na wadzę

Zapotrzebowanie kaloryczne według kalkulatora BMI: ~ 3400/3500kcal

Dieta jest dość według mnie specyficzna jak na moją wagę ale się zaj**iście na niej czuję i wszystko leci jak ma lecieć.

Jakiś popisów kulinarnych tu nie będzie wygląda to tak:

kcal: 1623
Białka: 227g
Tłuszczy: 65g
Węgli: 35.5 g

1. Białko K** WPC 80+ kilka orzechów( raz na 3/4 dni dorzucam rano pół bułki grahamki z masłem orzechowym
2. Kurczak 150g+150g kalafiora.
3.Kurczak 150g+150g kalafiora. Do wszystkich tych 3 posiłków dorzucam sos czosnkowy K** 10 g na każdą porcję.
4.Kurczak 150g+150g kalafiora.
5. Jajecznica na oliwie z oliwek z 3 jajek+ serek wiejski 200g(odsączony)
wszystko robione na oliwie z oliwek.

Co do przypraw nie używam żadnych innych oprócz papryki słodkiej/ostrej na zmianę,sól morską+ jakaś tam delikatna przyprawa do kurczaka ale to szczypta dla smaczku.

Co niedzielę wyrzucam jeden z posiłków i dorzucam sobie jakiegoś cheata np. pulpety z indyka itp. wszystko wliczając w kalorykę i makro. lub np. usuwam jednego dnia całego kurczaka z diety i jem 3x 260g tuńczyka + 3x 150g pomidorów.

Treningi na siłowni będę wznawiał od nowego roku niestety tak mi się złożyło.

Lecz do tej pory od 3 tygodni dzień w dzień 2x rowerek stacjonarny po 40 minut ( przed śniadaniem i przed kolacją )

Odżywki jakie stosuję to:
-BCAA 1000 (activlab)
- Spalacz Thermo Shape 2.0 (activlab)

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4372 Napisanych postów 69699 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 588261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8159 Napisanych postów 108833 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1323545
J/w daj zrzut zgodnie z wytycznymi i doprecyzuj co to znaczy kilka orzechów, jakich orzechów, jajecznica na oliwie z oliwekj ile tej oliwy, ale mi się wydaje że smaczniejsza będzie jajecznica na masełki czy maśle klarowanym, oliwa z oliwek ma ten charakterystyczny gorzkawy posmak. no i 3 posiłki kurak kalafior też ciekawie nie wyglądają

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 380
dodałem nowy temat nie mogłem tego edytować @anubis84 @flex1976
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8159 Napisanych postów 108833 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1323545
Nie masz uprawnien by edytować pierwszego posta, trzeb było wkleić jako nowy post i by było wszystko ok.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co robić? :I