SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena Sylwetki-Kobieta

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 563
Obecna waga 59,500







POzdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27082
lo matko co Ty chcesz poprawiac??
piknie jest
przedmowca ma racje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2932
Według mnie już jest gicior:) Teraz to tylko rowerek i joging rekreacyjnie:) Szacunek za wkład jaki włożyłaś w to wszystko bo za pewne nie był mały:) DZIEWCZYNY ZACZĄĆ DBAĆ O SIEBIE BO NORMALNIE WITKI OPADAJĄ:D Musiałem :)

"Do your workouts as hell , to see heaven in the mirror"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Popraw czworki. Kiepsko wyciete i nie ma separacji miesnia.
Warto by bylo porobic wykroki co ladnie poprawilo by definicje nogi. Reszta spoko. Jednakze jesli chcesz ciac, to jeszcze masz troche pracy przed soba.


Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Opal się:)

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
michal.z, napisałeś:
Problem polega na tym ze odciecie weglowodanow moze spowodowac powstanie plaskiego miesnia.
Mógłbyś nieco wyjaśnić? Bo nie za bardzo przemawia do mnie pojęcie "płaski mięsień", a tym bardziej jeżeli ma na to wpływ odżywianie

Jamaica, masz jakieś fotki z dużo wcześniejszego okresu? Zanim zaczęłaś ćwiczyć Lub już w trakcie ćwiczeń, acz z niewielkim stażem?

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 876 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37714
Zgadzam się z kolegami wyżej :)

LUdzie którzy bija koksy są dla mnie niczym... nIczym bracia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
WOW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Gjazdor.


Plaski miesien robi sie gdy odcinamy dosc znaczaco weglowodany. Jest to spowodowane faktem ze nie mamy skad uzupelniac glikogenu miesniowego. Mozna coprawda zrobic to za pomoca aminokwasow (cykl krebsa bedzie zamkniety). Jednakze miesien traci na jakosci.
Stad tez czesto widzimy na naszych polskich zawodach kulturystow. Ktorzy to maja forme gorsza na scenie anizeli poza nia. I stad tez ladowania weglowodanowe przed wejsciem na scene.
Wytlumaczone?

Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Nie Powody wyjasniłeś dosyć dobrze na początku tego tematu. A mnie chodzi o efekt Nie rozumiem po prostu pojęcia "płaski mięsień", nie mogę sobie tego wyobrazić, jak to wygląda (bo domyślam się, że to nie to samo co np "płaska klata" spowodowana zbyt małą masą mięśniową). O, właśnie - może jakieś zdjęcie "płaskiego mięśnia" znajdziesz, i dla porównania zdjęcie mięśnia "nie płaskiego"?

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Staż 2 lata,zaczynając od grubasa-nowe fotki str.3

Następny temat

19 /20 lat nowa forma / oceniajcie :)

WHEY premium