SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena Diety - Redukcja Tkanki Tłuszczowej.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Posilek 1
z owsianki wywal mleko, zrób z wodą
zrób sobie do tego jajecznicę np. z pomidorem

Posilek 2
jak Ghorta wspomniala - to przekaska
ugotuj sobie 2 jajka albo 100g mięsa, 2-3 kromki razowca i do tego pomidor

albo omlet - 2 jajka, mąka np. jaglana, gryczana + owoc albo warzywa

Posilek 3
jest w miarę ok

Posilek 4
Jak pierwszy - owsianka na wodzie i dodaj jakies bialko, mogą być znowu jaja (ale sprawdz pozniej ile masz tluszczu w diecie), mozesz tez zrobic omleta na bazie platkow, bialka jaj i owoca

Posilek 4
w miarę ok

Jesli jesz pieczywo to staraj sie je jesc raz dziennie, bo sie rozhulasz i zadnych bardziej wartosciowych wegli nie bedziesz miala w misce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 412
Evelin doceniam twe rozpis ale tak jak wczesniej wspominalam, zostaly mi 4miesiace szkoly gdzie przy pierwszym posilku nie moge spedzic zbyt duzo czasu np by zjesc i jajecznice i owsianke... drugi posilek jem w szkole a wiec musi byc to przygotowane juz wczesniej lub dzien wczesniej by z lodowki zabrac gotowe spakowac i zjesc miedzy zajeciami, dlatego ciezko mi dobrac skladniki by byly dosc proste i realne do codziennego przygotowywania, gdybym miala wolne to bezproblemu bym rozpisala sobie diete bo wiecej czasu moglabym spedzac w kuchni , co do jajecznicy to zjem ale tylko z chlebem a skoro pieczywo ma byc tylko raz dziennie to zmienilam to by na kolacje jesc pieczywo zamiast sniadania, co do jajka to.. no wlasnie sadzonych nielubie i ogolnie zimnych nie jadam, wiec z jajek ciella jajecznica wchodzi w gre, wiem ze moze wybredna jestem ale no nie potrafie jadac inaczej dlatego staram sie znalesc taki rozpis diety do ktorego dam rade sie dostosowac na dlugi czas, a co do tluszczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 412
Co do tluszczy to jest ich malo i nie sa rownolegle rozpisane tak jak powinny ale wlasnie nie wiem czy moze tak zostac czy trzeba koniecznie cos dorzucic, no co do jagurtuz pomidorem to polecicie cos innego ? Skoro jak mowicie moj rzoladek o tym zaraz zapomni ? ;) ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Do szkoły możesz zrobić omleta, placki, lub do pojemnika ryż/kasza/mięso/warzywa. Możesz to przygotować wcześniej nawet na 2-3 kolejne dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 412
okej, a zapytam jeszcze o te warzywa bo nie uzyskalam wczesniej odpowiedzi; wazywa mrozone lubie ale tylko z patelni, a gotowanych nie ciepie, czy moge je robic na patelni tylko zamiast na kujawskim to smazyc na kokosowym lub lnianym ?>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Krotkie duszenie warzyw na masle, oliwie, koko. Lniany TYLKO na zimno. Ja jestem poza domem po 10-12 godz i posilki nosze swoje wiec mozna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
A sporo warzyw mozna jesc z powodzeniam bez zadnego gotowania czy smazenia - cukinia, marchewka, ogorek, papryka, pomidor, rzodkiewki, kalarepa... Warto sprobowac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 205 Napisanych postów 10085 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66186
na lenia polecam pomidor cebula ogorek kiszony do tego oliwa i w 2min masz surówke plus tluszcze

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 412
chcialabym wrzucic w diete 220g mrozonych warzyw i 15g oleju kokosowego, lepiej do 3,4,czy 5 posiłku wrzucic lub zastapic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nie ma znaczenie gdzie dorzucisz warzywa - 220 g warzyw to prawie nic Trzeba też sprawdzać te mrożone, bo często mają w skąłdzie jakieś utwardzone tłuszcze palmowe - i to juz zdrowe nie jest. I naprawdę, robienie jedzenia na następny dzień to nie jest przedsięwzięcie logistyczne na miarę budowy piramid - ja robię obiad dla rodziny na następny dzień - i ja jest to coś co i ja zjem - odkładam do pudełka, gotuję ryż czy kaszę - 10 minut i mam posiłek na następny dzień. A jak jestem w dramatycznym niedoczasie, to rano jedzac śniadanie gotuje makaron, otwieram puszkę tuńczyka, dodaje oliwy i pudło gotowe - co nie oznacza że tuńczyka nalezy jeśc często. Jajecznicę można zjeśc bez pieczywa - nawet z tymi warzywami mrozonymi - będzie coś ala olmet z warzywami. Plus jakiś owoc, jak chcesz mieć zbilansowany poisłek, ale można tez jęśc na śniadanie bt.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK ZACZĄĆ? CO ROBIC?

Następny temat

Pomoc w ustaleniu zapotrzebowania i poprawa DT

WHEY premium